Cicha Przystań - gospodarstwo agroturystyczne

Dodane przez:

, 7/11/2011

Ostatnia aktualizacja: 7/11/2011

Adres:
Leśna 25B
Rościsławice, Dolnośląskie 55-120
Polska
Telefon: 609-556-662
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (1 głos)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Gospodarstwo agroturystyczne oferujące możliwość połowu ryb w stawach. Okolica obfituje w dobra natury takie jak: jagody, grzyby, maliny, jeżyny. Więcej informacji ze strony www gospodarstwa:

"Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Gospodarstwa Agroturystycznego, położonego w Rościsławicach 30km od Wrocławia, w kierunku do Urazu. Gospodarstwo to nastawione jest przede wszystkim na zapewnienie gościom ciszy i spokoju z dala od zgiełku miasta. Mamy nadzieję, że znajdą w nim Państwo miejsce, które na zawsze pozostanie w Państwa pamięci. Nasze gospodarstwo usytuowane jest wśród lasów, pól i łąk. Okolica obfituje w dobra natury takie jak: jagody, grzyby, maliny, jeżyny. Wszyscy którzy cenią sobie bezpośredni kontakt z naturą, śpiew ptaków, rechot żab, świeże rześkie powietrze docenią to miejsce jako jedyne w swoim rodzaju. Na terenie gospodarstwa znajdują się dwa stawy rybne, gdzie wędkarze mogą wykazać się swymi umiejętnościami.

KONTAKT
ul. Leśna 25B
55-120 ROŚCISŁAWICE woj. Dolnośląskie
tel.: 71 / 310-84-45
tel. kom.: 609-556-662."

Ostatnio dodane w okolicy

Witam, jestem producentem mąki i otrąb. Może są Państwo zainteresowani mąką prosto z młyna? Nasz młyn nie jest młynem przemysłowym. Mąka, która produkujemy powstaje w 100% ze zboża. Ziarno... Czytaj dalej »
w odległości: 10.62 km
Nasze gospodarstwo ma kilkudziesięcioletnią tradycje, którą kontynuuje już trzecie pokolenie sadowników. Pod koniec lat sześćdziesiątych Zdzisław Teodor Celmer założył jedno z pierwszych prywatnych... Czytaj dalej »
w odległości: 14.44 km

Komentarze