EKONUTA - tłoczony sok jabłkowy (stare odmiany jabłoni)

Dodane przez:

, 18/05/2016

Ostatnia aktualizacja: 19/05/2016

Adres:
Janówek Duranowski 3
Sochaczew, Mazowieckie 96-500
Polska
Telefon: +48 607 323 272
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
30
Javascript is required to view this map.

Opis

Produkowany przez nas tłoczony sok, dzięki starym odmianom jabłoni, jest produktem o niespotykanych walorach smakowych i unikalnym aromacie oraz niesamowitej intensywności, co wyróżnia go na tle obecnie dostępnych na szeroką skalę soków tłoczonych z jabłek deserowych.

Sok otrzymał wyróżnienie na Międzynarodowych Targach Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA Food 2015 w Łodzi w kategorii "Produkty Ekologiczne Polskie", gdzie przez branżowe jury, weryfikowany był tak pod kątem właściwości organoleptycznych, zgodności dokumentacji dotyczącej rolnictwa ekologicznego, jak i oceny wizualnej szaty graficznej opakowania.

Owoce do produkcji soku pochodzą z własnego, 50-cio letniego sadu ekologicznego, znajdującego się w nieuprzemysłowionym regionie Polski, co również ma wpływ na jakość owoców, a tym samym soku. W gospodarstwie nie stosujemy w ogóle chemicznych środków ochrony roślin, uzyskując przy tym pełnowartościowe owoce, z których produkujemy nasz sok, co potwierdzone jest badaniami przeprowadzanymi przez akredytowane laboratoria oraz uzyskanym Certyfikatem Rolnictwa Ekologicznego, wydanym przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji, pod którego nadzorem prowadzone jest gospodarstwo sadownicze.

Wszelkie szczegółowe informacje o nas oraz o samym produkcie(odmiany jabłoni, certyfikaty rolnictwa ekologicznego, wyróżnienia), dostępne są na stronie internetowej: www.ekonuta.pl oraz na facebook: https://www.facebook.com/ekonuta/

Oryginały certyfikatów, badania owoców oraz samego soku, wymagane w procesie certyfikacji rolnictwa ekologicznego, dostępne są do wglądu dla każdego zainteresowanego.

Ostatnio dodane w okolicy

Prowadzimy 60 ha. gosp. w centralnej Polsce, niedaleko warszawy w którym królują owce. Pasą się na kilkudziesięciu hektarach ogrodzonych pastwisk, co sprawia że ich mięso posiada bardzo wysokie... Czytaj dalej »
w odległości: 13.36 km
Gospodarstwo agroturystyczne oferujące wyżywienie w oparciu o własne ekologiczne produkty. Więcej informacji ze strony www: "AGROTURYSTYKA Będąc nad Wisłą można odnieść wrażenie, że czas się tam... Czytaj dalej »
w odległości: 23.97 km

Komentarze