Folwark Miłkowiec

Dodane przez:

, 15/03/2013

Ostatnia aktualizacja: 15/03/2013

Adres:
Miłkowiec
Gołębiewo, Warmińsko-Mazurskie 13-124
Polska
Telefon: 666-024-765
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (3 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
dowóz w promieniu
Javascript is required to view this map.

Opis

Folwark Miłkowiec, to zespół gospodarstw ekologiczno-agroturystycznych stworzony przez grupę producentów żywności ekologicznej.Umiejscowiony w malowniczym klimacie mazur, z dala od zgiełku i chaosu aglomeracji miejskich. To miejsce, które sprawia, że czujemy się jak przeniesieni do innego świata, świata tradycji, nie skażonego współczesnym pędem rozwoju. Folwark Miłkowiec zlokalizowany jest między Nidzicą, a Działdowem nad piękną rzeką Szkotówką. Produkujemy tu certyfikowaną żywność ekologiczną. W ciągłej sprzedaży posiadamy warzywa i owoce ekologiczne świeże oraz częściowo przetworzone, np. w postaci kwaszonek. W planach mamy poszerzenie naszej oferty o produkty przetworzone, zarówno warzywne jak i mięsne, w tym garmażeryjne i wędliniarskie. Uprawiamy m.in. ekologiczne warzywa – marchwekę, buraki, seler, kapustę, ziemniaki czy cebulę; owoce - borówkę amerykańską, jabłka, maliny oraz zboża. W naszym asortymencie można odnaleźć jednak również różnego typu herbaty ekologiczne, przyprawy czy oleje. Pragniemy zaspokoić wszelkie potrzeby klientów, dlatego na bieżąco staramy się poszerzać nasz asortyment.

Działamy na terenie Warszawy. Odnajdziecie nas na „Bio Bazarze”, ul.Żelazna (sobota) i „Le Targu”,
ul. Królowej Aldony 5 (czwartek, sobota), ale równie dobrze można składać zamówienia drogą elektorniczna na maila (poniżej) i wtedy oczywiście są dostawy bezpośrednio do domów ;) Dodam, że ceny są dość konkurencyjne w stosunku do np. vegeboxu czy vegepacku , a żywność jest zdrowa, certyfikowana i przede wszystkim smaczna ;)
Ponad połowa gruntów jest wykorzystywana do produkcji certyfikowanej żywności ekologicznej -
warzyw, owoców, zbóż i traw. Natomiast druga część gruntów to tereny objęte
programem ochrony siedlisk lęgowych rzadkich gatunków ptaków takich jak derkacz, kszyk i bekas.
Poza produkcją ekologicznej żywności prowadzimy także działalność agroturystyczną.
Zapewnimy od wiosny ponad 20 miejsc noclegowych oraz możliwość organizowania
niewielkich konferencji i szkoleń dla zorganizowanych grup. Oferujemy także możliwość
sezonowych eko-imprez polegających na zbiorze i produkcji własnych przetworów
ekologicznych z udziałem naszych warzyw i owoców oraz pomocą naszych pracowników.

Zapraszam również do polubienia naszego funpag’u na facebooku
http://www.facebook.com/pages/Folwark-i%C5%82kowiec/142220429273023?fref=ts , gdzie na bieżąco będą mogli pastwo podglądać jak się rozwijamy, a także uchylimy rąbka tajemnicy, jak wygląda praca przy produkcji towarów, które trafiają do Państwa domów.

Zaciekawionych zapraszam po więcej informacji i ofertę pod mailem lub nr tel :
folwark.milkowiec@wp.pl
tel. 666-024-765
Magdalena Niedziałkowska

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo oferuje różne odmiany ryb. Możliwość zakwaterowania oraz samodzielnego połowu na kilku łowiskach. Więcej informacji ze strony www gospodarstwa: "Gospodarstwo Rybackie zajmuje... Czytaj dalej »
w odległości: 16.74 km
Plattówka na Mazurach to ekologiczne gospodarstwo agroturystyczne, położone nad własnym, prywatnym leśnym jeziorem, w malowniczej dolinie poza wsią. Jako pierwszy obiekt w kraju, uzyskaliśmy znak... Czytaj dalej »
w odległości: 25.71 km

Komentarze