Gospodarstwo Ekologiczno-Hodowlane

Dodane przez:

, 19/02/2012

Ostatnia aktualizacja: 19/02/2012

Adres:
Kęszyce 10
Sieroszewice, Wielkopolskie 63-405
Polska
Telefon: 62 7396558
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

W ofercie gospodarstwa: żywiec wieprzowy, żywiec wołowy, jagnięcina i króliki. Zwierzęta sprzedawane z gospodarstwa posiadają certyfikat gospodarstwa ekologicznego. Więcej informacji ze strony www.

"W gospodarstwie poza uprawą zbóż i traw przeznaczonych na paszę zajmujemy się zarodowo-zachowawczą hodowlą świni rasy Złotnicka Pstra, owcy rasy Wielkopolska i królika rasy Popielański Biały. Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią zwierząt do chowu lub na ubój. Zwierzęta sprzedawane z gospodarstwa posiadają certyfikat gospodarstwa ekologicznego. Produkcję zwierzęcą i roślinną kontroluje Agro Bio Test. Certyfikat gospodarstwa ekologicznego posiadamy od roku 2003. Współpracujemy z Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu, Krajowym Centrum Hodowli Zwierząt oraz Regionalnym Związkiem Hodowców Owiec i Kóz w Poznaniu.

Kontakt
Gospodarstwo Ekologiczno-Hodowlane
Tomasz i Aleksandra Kupaj
Kęszyce 10
63-405 Sieroszewice
woj. wielkopolskie
tel. 62 7396558."

Ostatnio dodane w okolicy

Tradycje myśliwskie w naszej rodzinie spowodowały, że od najmłodszych lat mieliśmy styczność z mięsem dzikim. Z upływem lat, mięso z leśnych zwierząt zaczęło znikać ze stołów. Zastanawialiśmy się co... Czytaj dalej »
w odległości: 16.47 km
Wyciskarnia soków owocowych z bogatymi tradycjami - soki rekomendowane przez SlowFood Polska. Więcej ze strony www: "Tradycja wyciskania soków w naszej rodzinie sięga końca XIX wieku. Już wtedy... Czytaj dalej »
w odległości: 22.10 km

Komentarze