Kozia Łąka - zagroda ekologiczna

Dodane przez:

, 19/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 19/10/2011

Adres:
ul. Lipowa 3
Łomnica, Dolnośląskie 58-533
Polska
Telefon: 608 554 571
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4.4 (5 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
Javascript is required to view this map.

Opis

W ofercie ekologiczne sery kozie, więcej informacji ze strony WWW:

"Nasze gospodarstwo położone jest w pobliżu Jeleniej Góry, wśród pól i lasów, z przepięknym widokiem na Karkonosze i Śnieżkę. Wszystkie produkty z naszego gospodarstwa są ekologiczne - certyfikowane - nie stosujeny żadnych nawozów sztucznych ani pestycydów. Hodujemy kozy (obecnie stado liczy 35 kóz). Prowadzimy sprzedaż świeżego koziego mleka i serów kozich.

3 lipca 2010 w X edycji konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo "ser kozi łomnicki został nominowany do prestiżowej nagrody PERŁA 2010. 27 lipca 2010 "ser kozi łomnicki "został wpisany na listę produktów tradycyjnych, prowadzoną przez Ministerstwo Rolnictwa. Wysłalismy także nasze sery do Gruczna na festival smaku, (bardzo prestiżowa impreza w województwie zachodniopomorskim) i sery kozie łomnickie zdobyły pierwszą nagrodę SMAK ROKU!

Sery kozie łomnickie mają certyfikat eko!
Polecamy:
ser kozi dojrzewajacy
ser kozi Marcela
ser kozi twarożek
ser kozi Buncek
ser kozi Ritta"

Ostatnio dodane w okolicy

Wiejskie Delicje- pierwszy w regionie sklep przy gospodarstwie rolnym z wyrobami własnej produkcji i produktami ekologicznymi oraz tradycyjnymi z innych gospodarstw i małych firm rodzinnych oferuje... Czytaj dalej »
w odległości: 0.36 km
Szeroki wybór towarów bezpośrednio od lokalnych rolników i producentów żywności. Więcej ze strony www: "Największe targowisko w Jeleniej Górze przy zbiegu ulic Ogińskiego i Różyckiego.... Czytaj dalej »
w odległości: 5.84 km

Komentarze