Kwaszarnia kapusty i ogórków
Dodane przez:
, 12/10/2011
Ostatnia aktualizacja: 12/10/2011

Opis
Kwaszarnia kapusty i ogórków z własnej uprawy, z tradycjami. Więcej ze strony www:
"Kwaszeniem kapusty i ogórków zajmujemy się od 30 lat. W takim okresie, wyroby nasze doprowadziliśmy do perfekcji smakowej i jakościowej. Zaletą naszych kiszonek jest to, że cały surowiec jak również komponenty, pochodzą z własnych pól uprawnych i co za tym idzie, zbiory są czyste i bez jakichkolwiek konserwantów.
Wobec powyższego, śmiało możemy stwierdzić, że nasze produkty są czyste i zdrowe. Dzięki wieloletniej tradycji, udało się nam opracować własną recepturę, którą przez cały czas staramy sie udoskonalać. Dlatego osiągnęliśmy efekt, jaki dzisiaj Państwu prezentujemy.
Nasze wyroby spożywcze, wykonane na bazie naszych produktów (zupy, bigosy, sałatki, etc.) posiadają dzięki tym wszystkim cechom specyficzny smak.
Każdorazowo kiszonki nasze konfekcjonujemy na dzień przed dostawą, co gwarantuje niepodważalną świeżość dostarczonych produktów!
Nasza firma jest zalegalizowana prawnie, a co się z tym wiąże, świeżość naszych produktów, weryfikowana jest przez kontrolę sanepidu."
Komentarze