Dolnośląskie

14/03/2017
Zapraszamy do kupna ekologicznego topinamburu ,wiecej na naszej stronie w zakladce Promocyjna sprzedaż toinamburu !!! Marzec 2017. http://gorskafarma.pl/promocyjna-sprzedaz-toinamburu/ Krzysztof Lasyk Gospodarstwo role Ekologiczne Warzywa i owoce Wilkanów 149 57 - 500 Bystrzyca Kłodzka www.gorskafarma.pl tel. 722 016 749 Czytaj dalej »
21/11/2016
USŁUGOWE TŁOCZENIE SOKÓW Z OWOCÓW I WARZYW. TŁOCZNIA SILESIA - STRZELIN REZERWACJA TERMINÓW TŁOCZENIA - biuro@tloczniasilesia.pl tel. 510 743 473 Czytaj dalej »
21/11/2016
A PRESSED JUICE A DAY KEEPS THE DOCTOR AWAY TŁOCZONY SOK JABŁKOWY 3 LITROWY W OPAKOWANIU BAG IN BOX Z „TŁOCZNI SILESIA“ ZE STRZELINA. Produkty Tłoczni Silesia ze Strzelina tworzone są dla wymagających klientów rynku dolnoślaskiego , poszukujących produktów zdrowych, naturalnych, o najwyższych walorach smakowych a jednocześnie pochodzących z regionu. Nasze soki spełniają wszystkie te wymogi, gdyż posiadają liczne zalety zdrowotne wspomagające walkę z wieloma chorobami cywilizacyjnymi, zaś marka „Tłocznia Silesia“ oraz logotyp przedstawiający górę Ślężę silnie akcentuje... Czytaj dalej »
12/10/2016
Witam, mam do zaoferowania pyszny ser podpuszczkowy wytwarzany samodzielnie, z mleka od krów wypasanych na pastwiskach Gór Kaczawskich , z dala od ruchliwych tras, na czystym powietrzu w otoczeniu pięknych pól i lasów. Do zrobienia sera używam tylko mleka, soli i podpuszczki mikrobiologicznej oraz aromatycznych ziół i naturalnych przypraw. 1.ser podpuszczkowy naturalny śmietankowy, bez dodatków 2. ser z suszonymi pomidorami i bazylią 3. ser z czubryca zieloną 4. ser z kolorowym pieprzem 5. ser z czosnkiem niedźwiedzim 5. ser z tymiankiem 6. ser z kozieradką 7. ser z żurawiną... Czytaj dalej »
22/09/2016
Witam sprzedam jaja od kur niosek z wolnego wybiegu, karmionych paszami z własnego gospodarstwa więcej pod nr telefonu 607 830 168 Czytaj dalej »
6/09/2016
Oferta na Październik 2016 W październiku możecie Państwo zakupić u Nas : malina – 20 zł za kg ziemniaki – 3,00 zł/kg, worek 25 kg – 50 zł czosnek – 2,00 zł/ szt., czosnek mały 1,00 zł/szt. cebula – 4,00 zł / kg, worek 15 kg – 45 zł cebula czerwona – 4 zł/kg. pietruszka korzeń – 9,00 zł/kg cukinia – 5,00zł/kg, marchew – 5 zł/kg, worek 15 kg – 60 zł, worek 25 kg – 88 zł seler z nacią – 4,00zł/szt, seler korzeń – 7,00zł/kg por – 3 zł/ szt., burak ćwikłowy – 4,00zł/ kg, worek 15 kg – 45 zł dynia Hokkaido – 5 zł/kg , dynia Bambino – 2,50 zł/kg pasternak korzeń – 5,00 zł/kg,... Czytaj dalej »
28/05/2016
Dzien dobry. Mam do zaoferowania weganskie sery. Robie je z orzechow ( glownie migdalow i nerkowcow). Sery sa przepyszne, dietetyczne i idealne dla tych, ktorzy szukaja "zastepnikow" nabialu. Jestem otwarta na wspolprace. Wiecej informacji wraz ze zdjeciami serow udziele przez e-mail: aumjoga@vp.pl Czytaj dalej »
3/03/2016
Olej kokosowy OLEANIA produkowany jest z najwyższej jakości owoców palmy kokosowej, gwarantujących jego niepowtarzalne właściwości. Dzięki temu ma on niepowtarzalny smak i aromat oraz wyjątkową konsystencję. Jak wszystkie nasze oleje, tak i olej kokosowy, jest bezwzględnie tłoczony na zimno w procesie wyciskania miąższu kokosa, bez poddawania go jakiejkolwiek innej, w tym termalnej, obróbce, szkodliwej dla jego naturalnych właściwości. Dzięki temu olej kokosowy OLEANIA zachowuje wszystkie znajdujące się w miąższu składniki, decydujące o jego unikalnych i wyjątkowych właściwościach z... Czytaj dalej »
3/03/2016
Olej z ostropestu OLEANIA produkowany jest z najwyższej jakości nasion ostropestu plamistego, gwarantujących jego niepowtarzalne właściwości. Dzięki temu ma on niepowtarzalny smak i aromat oraz wyjątkową konsystencję. Jak wszystkie nasze oleje, tak i olej z ostropestu, jest bezwzględnie tłoczony na zimno w procesie wyciskania ziaren, bez poddawania ich jakiejkolwiek innej, w tym termalnej, obróbce, szkodliwej dla ich naturalnych właściwości. Dzięki temu olej z ostropestu OLEANIA zachowuje wszystkie znajdujące się w ziarnach składniki, decydujące o jego unikalnych i wyjątkowych... Czytaj dalej »
3/03/2016
Olej słonecznikowy OLEANIA produkowany jest z najwyższej jakości nasion, gwarantujących jego niepowtarzalne właściwości. Dzięki temu ma on niepowtarzalny smak i aromat oraz wyjątkową konsystencję. Jego piękny kolor zawdzięczamy użyciu najwyższej jakości nasion stosowanych w procesie produkcji. Jak wszystkie nasze oleje, tak i olej słonecznikowy jest bezwzględnie tłoczony na zimno w procesie wyciskania ziaren, bez poddawania ich jakiejkolwiek innej, w tym termalnej, obróbce, szkodliwej dla ich naturalnych właściwości. Dzięki temu olej słonecznikowy OLEANIA zachowuje wszystkie znajdujące się w... Czytaj dalej »

Strony

Subskrybuj Dolnośląskie