Jarmark EKO Bulwar

Dodane przez:

, 7/08/2014

Ostatnia aktualizacja: 7/08/2014

Typ ogłoszenia: Sprzedam

Wizytówki autora ogłoszenia:

Województwo / Powiat

Treść ogłoszenia

SERDECZNIE WITAMY

Reprezentuję Jarmark Eko Bulwar w Tomaszowie Mazowieckim. Ekobulwar to cykliczna impreza odbywająca się w wybrane weekendy miesiąca. Eko bulwar usytuowany jest na świeżym powietrzu w środku Galerii Bulwary w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Legionów 21/23.

W ostatni weekend odbyła się pierwsza edycja. Wychodząc na przeciw głosom klientów, chcemy rozszerzyć ofertę prezentowaną na naszym Eko Jarmarku.

W związku z powyższym chcielibyśmy zaprosić Państwa na kolejny Eko Jarmark, który odbędzie się 23-24 sierpnia.

Z naszej strony zapewniamy bardzo szeroką akcję promocyjną: Facebook, ulotki dostarczone do każdego gospodarstwa domowego w Tomaszowie Mazowieckim, Banery, Telebimy, reklamę radiową, reklamę prasową, reklamę mobilną, grupę wolontariuszek roznoszących ulotki w strojach ludowych, oraz szereg innych działań mających na celu rozpropagowanie imprezy.

W Tomaszowie Mazowieckim nie ma innego podobnego przedsięwzięcia.
Na I Tomaszowskim Eko Jarmarku gościliśmy zespoły ludowe, min. Ciebłowianie, Skrzynkowianki, Mali Lubochnianie, Koło Gospodyń Wiejskich gotujących na oczach klientów i szerzących ideę gotowania z Eko Żywności, DJ-a grającego muzykę folkową i regionalną.

W miesiącach jesienno-zimowych rozważana jest opcja przeniesienia Eko Jarmarku do wolnych pomieszczeń w galerii - ok. 800m2 powierzchni.

Liczymy na Państwa obecność na II Tomaszowskim Eko Bulwarze.

Zapraszamy do kontaktu.

Wojciech Kołodziejski
503-542-177
w.kolodziejski@sklepzagloba.pl

Maria Ossowska
609-950-891
majoss1@wp.pl

Formularz kontaktowy

Jeżeli zainteresowało Cię ogłoszenie skontaktuj się z ogłoszeniodawcą przy użyciu formularza.