Mazowieckie

24/02/2017
Oferujemy delikates jakim jest polska dziczyzna. Smak tego mięsa zapewnia niesamowite doznania kulinarne, a co najważniejsze jest to mięso w 100 % naturalne. Mięso z dziczyzny zawiera dużo więcej białka niż zwierząt hodowlanych. Tryb życia, jaki prowadzą te zwierzęta powoduje, że mięśnie są dobrze wyrobione i mało otłuszczone. Niska zawartość tłuszczu i cholesterolu oraz nienasycone kwasy tłuszczowe NNKT odpowiedzialne za przemiany cholesterolu w organizmie występują zdecydowanie w korzystniejszych zestawieniach niż ma to miejsce w mięsie zwierząt rzeźnych. 100% natury!! Oferujemy... Czytaj dalej »
12/02/2017
Witam Fundacja Ekorozwoju Zielone Płuca Polski i #jestemeko szukają dystrybutorów na terenie całego kraju produktów ekologicznych, certyfikowanych pochodzących z tego regionu. Soki, warzywa, owoce, nabiał, przetwory. info mail: jestemekobialystok@gmail.com tel 796 194 659 Czytaj dalej »
12/02/2017
Sprzedam wode brzozowa swiezo pozyskiwana butelkowana w okresie zbiorow marzec-kwiecien, dostawa kilkanascie godzin od zbioru ogloszenie ma charakter informacyjny gdyz pierwsza dostawa za 3-4 tygodnie. Jak sa chetni to pisac. Czytaj dalej »
5/01/2017
Witam, poszukuję przedstawicieli handlowych w całej Polsce do budowania sieci dystrybucyjnej dla naszych olei. Zapraszam do kontaktu. biuro@formfood.pl Pozdrawiam Anna Dużyńska Czytaj dalej »
9/12/2016
Poszukuję dostawcy marchewek - UMYTYCH i zapakowanych próżniowo. Do pracowni cukierniczej do dalszego przetworzenia. kontakt Małgorzata Wędzik tel. 694803147 Czytaj dalej »
2/11/2016
Szanowni Państwo Organizujemy jarmark świąteczny w dniach 12- 16 grudnia na warszawskim Mokotowie. Poszukuję producentów żywności chętnych się wystawić. Udział w jarmarku bezpłatny. Osoby zainteresowane wzięciem udziału proszę o kontakt przez mail a.stykowska@poczta.onet.pl Czytaj dalej »
27/08/2016
Sprzedam ekologiczną aronię, gruszkę oraz jabłko z CERTYFIKATEM, pakowane wedle życzenia odbiorcy. Mam też w ofercie sok z tychże owoców. Tel.663 457 073. Czytaj dalej »
3/06/2016
Sprzedam jaja kurze (możliwy dowóz do Warszawy) z własnego gospodarstwa ...Jaja są bardzo zdrowe ...Kury są karmione zbożem z własnego gospodarstwa i chodzą na wolnym wybiegu na łące i w sadzie..., tel. 692 558 261, osoba do kontaktu Małgorzata Czytaj dalej »
2/06/2016
Mała rodzinna firma zajmująca się produkcją tradycyjnych wyrobów wędliniarskich, posiadająca w swojej ofercie produkty na Ministerialnej Liście Produktów Tradycyjnych jak i produkt nagrodzony "Perłą" na targach w Poznaniu zaprasza zarówno klientów detalicznych jak i hurtowych do wysyłania zapytań ofertowych i kontaktowania się w celu dalszej współpracy. W przypadku zainteresowania naszą firmą w celu poznania szczegółów naszej oferty, degustacji produktów jak i chęci zaczerpnięcia większej ilości informacji prosimy o kontakt mailowy bądź pod nr. tel: 503-913-203 Pozdrawiamy. Czytaj dalej »
19/04/2016
Witam, mam w ofercie rewelacyjne przetwory z ekologicznego, certyfikowanego gospodarstwa GalVit z Podkarpacia. Jest to mała rodzinna manufaktura, gdzie wytwarza się według tradycyjnej receptury przetwory takie jak: ogórki kiszone wiejscie, ćwikła z chrzanem, barszcz kiszony, jabłka smażone z kotła, powidło śliwkowe wysmażane w kotle opalanym drewnem (jabłka i powidła są bez dodatku cukru), sok malinowy, sok śliwkowy, sok z czarnej porzeczki, sok truskawkowy, sok pomidorowy i ocet jabłkowy. Wszystkie owoce i warzywa wykorzystane do tych przetworów pochodzą tylko z tego ekologicznego... Czytaj dalej »

Strony

Subskrybuj Mazowieckie