zambrowski

20/01/2016
Serowarnia pod Brzozami wytwarzająca sery pleśniowe i sery podpuszczkowe dojrzewające z dodatkiem suszonych i świeżych ziół, oferuje dostawy swoich produktów kooperatywom konsumenckim, sklepom ze zdrową żywnością, sklepom internetowym itp. Nasze serki wytwarzane są z zastosowaniem tradycyjnych receptur i technologii. Wszystkie czynności wykonywane są ręcznie, stąd nie ma dwóch identycznych serków. Ich waga waha się od 200 do 500 g. Nie używamy surowców nienaturalnych. Surowce to niepasteryzowane mleko krowie, sól morska, podpuszczka wegetariańska, specjalnie wyselekcjonowane szczepy bakterii... Czytaj dalej »
28/09/2015
Serowarnia pod Brzozami proponuje sprzedaż serów z porostem białej pleśni, serów podpuszczkowych dojrzewających z dodatkiem ziół i innych przypraw o dowolnie ustalonym składzie. Waga serów od 20 - 50 dkg. Atrakcyjne opakowanie. Dokładniejsze informacje na profilu: www.facebook.com/pages/Serowarnia-pod-Brzozami. Ofertę kieruję do kooperatyw zakupowych, sklepów z ekologiczną żywnością i odbiorców indywidualnych. Czytaj dalej »
5/08/2015
Wytwarzam sery dojrzewające pleśniowe oraz w posypce z suszonych ziół. Sery powstają z surowców wyłącznie naturalnych : surowego mleka krowiego, podpuszczki naturalnej lub wegetariańskiej, soli morskiej i ziół. Proponuję dowolne kompozycje mieszanek ziołowych - sugerowane przez odbiorców. Ofertę współpracy kieruję do odbiorców prowadzących sklepy z ekologiczną żywnością, kooperatyw spożywczych itp. Czytaj dalej »
Subskrybuj zambrowski