Rancho Pogorzała - Kozie specjały

Dodane przez:

, 6/04/2017

Ostatnia aktualizacja: 23/06/2017

Adres:
Pogorzała Wieś 60
Miłoradz, Pomorskie 82-213
Polska
Telefon: 667 679 666
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
20
Javascript is required to view this map.

Opis

Prowadzimy niewielkie, hodowlane gospodarstwo na Żuławach.
Warzymy sery z mleka naszych kóz, które hodujemy z pasją i miłością, karmimy naturalnym dla kóz pożywieniem dbając o ich dobrostan i kozie potrzeby. Nasza hodowla utrzymana jest w trybie ekstensywnym, przyjaznym zwierzętom. Zdrowe, zadbane i nie prze-eksploatowane kozy odwdzięczają się nam zdrowym i pożywnym mlekiem, z którego warzymy sery, dbając o ich najwyższą jakość. Oferujemy sery podpuszczkowe czyste i z dodatkami ziół, zwarowe - ricottę, kwasowe czyli twaróg oraz twarde sery kozie. Oferta cały czas jest rozszerzana. Wytwarzamy produkty naturalne, które sprzedajemy w ramach Rolniczego Handlu Detalicznego.
Posiadamy weterynaryjny numer identyfikacyjny : 22 09 35 01.

Polecamy się i zapraszamy także na nasz profil na facebook-u
https://www.facebook.com/Rancho-Pogorza%C5%82a-Kozie-specja%C5%82y-91990...
gdzie można zapoznać się dokładniej z naszą ofertą, obejrzeć zdjęcia naszych serów jak i kóz, które fotografujemy z pasją.
Pozdrawiamy, Anna i Sławek.

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo Specjalistyczne Plantacja Aronii Czarnowocowej Elżbieta Dziel jest położone na obszarze województwa pomorskiego, w Gminie Pelplin. Obszar Gospodarstwa zajmuje powierzchnię 15 ha. Areał... Czytaj dalej »
w odległości: 21.41 km
Nasze pszczółki ciężko pracuję w małym miasteczku Prabuty. Mają tu cudowne warunki do życia: rezerwat przyrody Jezioro Liwieniec, rzekę Liwę oraz otaczające ją urokliwe łaki. Miód jest połączeniem... Czytaj dalej »
w odległości: 31.87 km

Komentarze