Słoiki Baby Jagi

Dodane przez:

, 31/08/2015

Ostatnia aktualizacja: 31/08/2015

Adres:
Cedzyna 198
Kielce, Świętokrzyskie 25-900
Polska
Telefon: 604091298
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
sklep internetowy
Promień dostarczania: 
15
Javascript is required to view this map.

Opis

Słoiki Baby Jagi to sklep internetowy oferujący świętokrzyskie produkty lokalne, regionalne, tradycyjne i ekologiczne. Nasi dostawcy to w znacznej większości członkowie Sieci Dziedzictwo Kulinarne Świętokrzyskie produkujący tradycyjnymi bądź naturalnymi metodami żywność najwyższej jakości nie skażoną chemicznymi dodatkami. Część z nich to rolnicy i przetwórcy posiadający certyfikat rolnictwa ekologicznego. W asortymencie Słoików Baby Jagi znajdują się m.in. produkty rolne (warzywa, owoce, jaja), nabiałowe i piekarnicze, miody, przetwory z owoców i warzyw, mięso i wędliny, a także wyroby garmażeryjne. Nasze produkty dostarczamy chłodnią na terenie Kielc i Warszawy, a produkty nie wymagające specjalnych warunków transporty wysyłamy Paczkomatem.

Ostatnio dodane w okolicy

Smak zdrowia . Pieczywo ja sprzed lat. Działająca nieprzerwanie od 1946 r. Piekarnia R. Dobrowolski (dawniej E. Stasiński) poleca pieczywo wytwarzane według starych receptur, bez polepszaczy,... Czytaj dalej »
w odległości: 6.52 km
Rodzinne gospodarstwo ekoturystyczne oferujące kuchnię regionalną i lwowską na bazie produktów z własnego gospodarstwa ekologicznego. Gospodarze są producentami regionalnego produktu "ćmagi... Czytaj dalej »
w odległości: 17.82 km

Komentarze