Tygiel - Targowisko Regionalnej Żywności

Dodane przez:

, 24/04/2013

Ostatnia aktualizacja: 24/04/2013

Adres:
ul. 27. grudnia 11
Poznań, Wielkopolskie 61-725
Polska
Telefon: 608551140
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4 (3 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Tygiel to miejski targ z tradycyjną, dobrą, nieprzemysłową żywnością. Prosto z rąk regionalnych producentów. Wygodnie – w centrum Poznania i pod dachem. Szeroki wybór najlepszych produktów – od wędlin z rodzinnej wędzarni, poprzez nabiał i jaja, świeże, chrupiące pieczywo, aż po pyszne naturalne przetwory z wielkopolskich owoców i warzyw! Regularnie - co dwa tygodnie, w czwartki, od 13 do 19.

Tygiel by REforma Studio, to alternatywa dla niezdrowej, przesyconej chemicznymi poprawiaczami smaku i sztucznych konserwantów żywności, sprzedawanej masowo w sieciowych sklepach. To cykliczne, co dwa tygodnie odbywające się targowisko regionalnych produktów od małych, lokalnych producentów z całej Polski!

http://www.facebook.com/TYGIELbyREforma

Ostatnio dodane w okolicy

Tworząc platformę wiemcojem.pl zależy nam przede wszystkim na sprzedaży lokalnej żywności i dokładnego poczucia energii drzemiącej w świeżych produktach, dlatego stworzyliśmy narzędzia „komunikacji”... Czytaj dalej »
w odległości: 0.29 km
Bogata oferta ciast i tortów, część z nich posiada certyfikat ekologiczny. W sprzedaży również wyroby bezglutenowe i wegańskie. Więcej ze strony www: "Od 2008 roku wszystkim tym, którzy mają... Czytaj dalej »
w odległości: 0.42 km

Komentarze