www.mamalubieko.pl

Dodane przez:

, 21/10/2015

Ostatnia aktualizacja: 21/10/2015

Adres:
Warszawa, Mazowieckie
Polska
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (1 głos)
Dostarczamy: 
sklep internetowy
Promień dostarczania: 
60
Javascript is required to view this map.

Opis

Mama Lubi Eko to internetowy targ ze świeżą, ekologiczną żywnością. Stworzyły go dwie mamy, które szukały dla swoich rodzin zdrowych, ale i smacznych produktów. Bez chemii, hormonów, antybiotyków, pestycydów. Sprawdzone i wyselekcjonowane przez mamy produkty cechuje: w 100% organiczne pochodzenie i naturalny skład (wybieramy jedynie dostawców, którzy posiadają certyfikat eko), wyjątkowa świeżość (zamówienia odbierane są od dostawców i dostarczane do klientów tego samego dnia), lokalność (większość produktów jest pochodzenia lokalnego, oferujemy artykuły wytwarzane, hodowane, uprawiane maksymalnie do 160 km od Warszawy). Koniecznie nas odwiedź na www.mamalubieko.pl

Ostatnio dodane w okolicy

Portal warszawa.wiemcojem.pl to internetowy targ lokalnej żywności. Naszym celem jest, by pyszna, lokalna żywność była łatwo dostępna dla wszystkich, a jej producenci otrzymywali godną zapłatę za... Czytaj dalej »
w odległości: 0.00 km
Sklep FarmAndGo.pl oferuje produkty od rolników i lokalnych producentów. Zawsze świeże i zdrowe produkty najwyższej jakości z dostawą do domu. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty i nowych... Czytaj dalej »
w odległości: 0.01 km

Komentarze