Agro Polana - gospodarstwo agroturystyczne

Dodane przez:

, 21/12/2011

Ostatnia aktualizacja: 21/12/2011

Adres:
Wach 61
Kadzidło, Mazowieckie 07-420
Polska
Telefon: 604078612, (29)7619570
Ocena: 
Brak głosów
Javascript is required to view this map.

Opis

Pięknie położone gospodarstwo, wśród malowniczych krajobrazów Puszczy Kurpiowskiej, przy drodze krajowej Olsztyn-Ostrołęka. Dla smakoszy kuchni kurpiowskiej gospodyni oferuje pyszne regionalne potrawy i napoje domowego wyrobu. Możliwość wędkowania i grzybobrania. Więcej ze strony www:

"Nasze gospodarstwo jest typowym gospodarstwem agroturystycznym. Zajmuje obszar 6 ha. Jest położone wśród pieknych krajobrazów Puszczy Kurpiowskiej, w gminie Kadzidło. Usytuowane przy drodze krajowej Ostrołeka-Olsztyn.

Na terenie gospodarstwa znajduje się kilka połączonych ze sobą stawów wodnych, umożliwiających pływanie na kajakach, które są udostępniane gościom. Osoby preferujące aktywny odpoczynek, mogą również korzystać z boiska do piłki plażowej. Znakomite warunki znajdą tu miłośnicy wędkowania, bowiem występujące na terenie gospodarstwa stawy obfitują w różne gatunki ryb. Na terenie gospodarstwa jest pole namiotowe i campingowe z dostępem do węzła wodno-sanitarnego. Miłośnicy czynnego wypoczynku mogą wybrać się na rowerową, pieszą bądź też konną (bryczką) wycieczkę po okolicach, by podziwiać piękne krajobrazy oraz czerpać przyjemność z obfitości runa leśnego w pobliskich lasach (jagody i grzyby). Prowadząca z gospodarstwa droga wiedzie bezpośrednio do niezwykle atrakcyjnej edukacyjnej ścieżki leśnej o długości 16 km. Dla smakoszy kuchni kurpiowskiej gospodyni oferuje pyszne regionalne potrawy i napoje domowego wyrobu.

Do dyspozycji Gości są dwa letniskowe domki i dom mieszkalny, z pełnym zapleczem sanitarnym (łazienka z prysznicem i umywalka oraz WC) i kompleksem jadalnym, w którym może wypocząć 15 osób.

Atrakcje oferowane turystom:
• grillowanie i ognisko,
• wycieczki rowerowe (posiadamy wypożyczalnię rowerów) - z gospodarstwa droga wiedzie bezpośrednio do niezwykle atrakcyjnej rowerowej ścieżki,
• przejażdżki bryczką bądź też kulig zimą,
• zbieranie runa leśnego, grzybobranie
• wędkowanie - znakomite warunki znajdą tu miłośnicy wedkowania, bowiem wystepują na terenie gospodarstwa stawy obfitujące w różne gatunki ryb.

Dodatkowe usługi:
• wypożyczalnia rowerów i kajaków,
• pyszne regionalne potrawy i napoje.

Agro Polana to miejsce, gdzie znajdziesz ciszę, spokój, czyste powietrze, relaks i odpoczynek. Spotkasz się z wielką gościnnością gospodarzy i miłą, przyjazną atmosferą.
Czynne cały rok"

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo proponuje wypoczynek wśród lasów pięknej Kurpiowszczyzny. Wyżywienie w oparciu o własne warzywa, owoce i przetwory. W ofercie gospodarstwa organizacja wesel i innych imprez, w ramach... Czytaj dalej »
w odległości: 10.03 km
Gospodarstwo agroturystyczne zapewnia pełne wyżywienie na bazie własnych produktów. Na terenie gospodarstwa znajdują się również zarybione stawy. W ofercie gospodarstwa mleko kozie i różne gatunki... Czytaj dalej »
w odległości: 13.64 km

Komentarze