Agrochatka - gospodarstwo ekoturystyczne

Dodane przez:

, 29/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 29/10/2011

Adres:
Biadacz – Brodnica 17, Opolskie 46-233
Polska
Telefon: (77) 413 21 01, 603 404 530
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4 (1 głos)
Javascript is required to view this map.

Opis

Rodzinne gospodarstwo eko-turystyczne oferujące ekologiczne produkty (np. jajka, kozie mleko, warzywa, owoce) oraz prowadzące warsztaty edukacyjne dla dzieci i dorosłych. Miejsce z certyfikatem ekologicznym, dostosowane dla osób głuchych i niedosłyszących. Więcej ze strony www:

"Zapraszamy do miejsca, które ma swój jedyny, niepowtarzalny klimat. Miejsca, w którym przeniesiesz się w świat dawnych lat, bez pośpiechu, hałasu i stresu. Tu wiosną pachnie polnymi kwiatami, świeżo skoszoną trawą latem, ogniskiem jesienią, a przed Bożym Narodzeniem pysznymi domowymi piernikami. Błogi stan i uczucie beztroski pozostaną z Tobą na długo po relaksującej wizycie, a także pomogą się odprężyć po ciężkim dniu, gdy tylko siądziesz w fotelu i zamkniesz oczy, powracając wspomnieniami do AGROCHATKI.

AGROCHATKA to rodzinne gospodarstwo ekoturystyczne, które prowadzimy od 1999 roku. Jesteśmy nauczycielami z długoletnim stażem pedagogicznym, prowadzimy według autorskich scenariuszy warsztaty edukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Oprócz edukacji naszą pasją jest dbanie o zdrowie i naturę, dlatego gospodarstwo od 2002 r. posiada atest ekologiczny. Przez cały rok oferujemy noclegi, również z wyżywieniem. Nasi klienci mogą zakupić ekologiczne produkty (np. jajka, kozie mleko, warzywa, owoce) oraz kosmetyki naturalne i produkty pszczele, a także skorzystać z masażu na łóżku nefrytowym i fotelu masującym Zero Gravity.

Każdy turysta jest inny. Obcując z gośćmi rożnych narodowości czy wyznań mamy możliwość poznania ich obyczajów i kultur. Niejednokrotnie nawiązane znajomości przerodziły się w prawdziwe przyjaźnie, dlatego ekoturystyka jest nam tak bliska. Wielu turystów pozostawia po sobie miłe wpisy do kroniki, lecz najbardziej cieszy, gdy zadowoleni znów do nas wracają. Z przyjemnością poznamy także Ciebie.

OFERTA:
Jesteśmy nauczycielami z długoletnim stażem pedagogicznym. Specjalizujemy się w edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych z przedszkoli, szkół i zakładów pracy oraz turystów indywidualnych. Swoją ofertę kierujemy także do osób głuchych i niedosłyszących. Zajęcia, według naszych autorskich scenariuszy, które zyskały akceptację władz pedagogicznych, prowadzimy od 2000 r. Całość, albo wybrane elementy warsztatów mogą być przeprowadzone w języku angielskim przez native speakera ze Stanów Zjednoczonych. Zajęcia odbywają się w AGROCHATCE lub placówkach oświatowych.

W czasie weekendów możesz wziąć udział w różnorodnych warsztatach, prowadzonych przez wykwalifikowanych specjalistów. Organizujemy, m.in. zajęcia relaksacyjne, kursy języka angielskiego, gotowania i przygotowywania żywności, tańców w kręgu, polinezyjskiego masażu lomi-lomi.

Możesz odwiedzać AGROCHATKĘ przez cały rok, uczestnicząc w imprezach sezonowych, m.in. : grzybobraniu, podczas którego zapomnisz o całym świecie szukając darów lasu, Święcie Pieczonego Ziemniaka, na którym posmakujesz kartofli z ogniska, powycinasz dynie na Halloween, a w okresie Bożego Narodzenia sam upieczesz pachnące miodem pierniki.

Uwaga: Wynajmujemy salę dydaktyczną wraz z wyposażeniem (sprzęt audiowizualny) na szkolenie, konferencje itp."

Ostatnio dodane w okolicy

Biolife jest firmą w województwie opolskim zajmującą się produkcją mąk oraz płatków z certyfikatem ekologicznym. Naszą ideą jest produkcja jak najlepszych produktów, w których nie znajdą Państwo... Czytaj dalej »
w odległości: 2.78 km
Gospodarstwo ekologiczne - w ofercie zboża, chleb, masło, ser, mleko, śmietana i wiele innych produktów, więcej ze strony www gospodarstwa: "Nasze gospodarstwo jest jednym z pierwszych... Czytaj dalej »
w odległości: 3.00 km

Komentarze