Agroturystyka „RAJ” WE WŁODKOWICACH

Dodane przez:

, 26/07/2011

Ostatnia aktualizacja: 3/08/2011

Adres:
Włodkowice, Zachodniopomorskie 74-111
Polska
Telefon: 48914165502
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (1 głos)
Javascript is required to view this map.

Opis

Agroturystyka Haliny i Henryka Hancewiczów nazywa się „Raj” i leży we wsi Włodkowice, między Steklnem a Babinkiem, na Ziemi Gryfińskiej w województwie zachodniopomorskim. Posiadłość zajmuje 25 hektarów ziemi i w jej obrębie mieszczą się: dom mieszkalny, 4 budynki gospodarcze, obora, stajnie, chlewnia, stodoła, spichlerze, magazyny, 3 domki gościnne, 3 garaże, zagrody dla zwierząt, sad, ogród rekreacyjny z basenem, padok, folie ogrodnicze, ogród kwiatowy, ogród warzywny i las. Teren gospodarstwa to także pola uprawne, jeziora i staw rybny. Gospodarstwo rozpoczęło swoją działalność w 2002 roku. Prowadzą je małżonkowie z synem. Okresowo zatrudniani są pracownicy sezonowi. „Raj” leży wśród lasów, łąk i jezior. Ta lokalizacja sprawia, że jest to miejsce wyjątkowo atrakcyjne dla turystów. Od początku cieszy się znakomitą opinią wśród klientów, którzy przybywają tu o każdej porze roku. Tajemnica sukcesu tego gospodarstwa tkwi w bogatej ofercie usługowej, która usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających gości.

Ostatnio dodane w okolicy

Certyfikowane gospodarstwo ekologiczne i agroturystyczne, w ofercie sery kozie i krowie, ekologiczna edukacja dla dzieci, warsztaty dla dorosłych. Więcej ze strony www: "Kozy hodujemy od 1999 roku... Czytaj dalej »
w odległości: 7.87 km
Produkujemy wędliny naturalne. Jesteśmy niewielką firmą wędliniarską działającą od połowy lat dziewięćdziesiątych. Przez ten okres wypracowaliśmy taki model działania, który nam daje satysfakcję,... Czytaj dalej »
w odległości: 22.55 km

Komentarze