Akademia Odżywiania dla Zdrowia PIĘĆ SMAKÓW

Dodane przez:

, 5/03/2013

Ostatnia aktualizacja: 7/03/2013

Adres:
Warszawa, Mazowieckie
Polska
Telefon: 507 200 477
Ocena: 
Brak głosów
Javascript is required to view this map.

Opis

PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia - warsztaty zdrowego gotowania, wyjazdy pro zdrowotne, wykłady, konsultacje indywidualne (porady żywieniowe), doradztwo związane z prawidłowym odżywianiem, coolinarne eventy dla firm.

Akademia PIĘĆ SMAKÓW jest placówką kształcenia ustawicznego wpisaną do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Miasta Stołecznego Warszawa.

W Akademii PIĘĆ SMAKÓW nauczysz się holistycznego podejścia do człowieka, medycyny profilaktycznej (hipokratejskiej), czyli prawidłowego stylu życia oraz odżywiania zgodnego z porami roku, klimatem, w którym żyjesz i prawami oraz rytmem Twojej natury.

Poznasz naturalną kuchnię naszych prababek (powrócisz do tradycyjnych, sezonowych i lokalnych smaków), zdrowotne zasady medycyny naturalnej i medycyny współczesnej (medycyny żywienia), magię gotowania wg pięciu przemian, praktyczne zasady dietetyki tradycyjnej medycyny chińskiej i zobaczysz, jak prosto i naturalnie mogą one zmienić Twoje codzienne menu, Twoją kuchnię, Twój nastrój, Twoje życie!


Hipokrates mawiał "Niech jedzenie będzie Twoim lekarstwem, a lekarstwo Twoim pożywieniem". W myśl jego słów znajdź na Twoim talerzu sposób na zdrowie, dobre samopoczucie, energię i równowagę, a dzięki temu zyskasz:

- młodość (spowolnisz naturalny proces starzenia się)
- silną odporność
- zanik cellulitu
- szczupłą figurę
- witalność i dobry humor
- zdrową skórę, włosy i paznokcie
- lepszą jakość życia seksualnego.

Ostatnio dodane w okolicy

Produkcja aktykułów wegańskich i wegetariańskich, słodzonych ksylitolem. Produkty na bazie certyfikowanych mąk bezglutenowych. Bez koncentratów. - chałwa sezamowa, orzechowa i słonecznikowa -... Czytaj dalej »
w odległości: 0.73 km
Dzień dobry. Chciałbym zaprosić Państwa do współpracy. Organizujemy targ dla producentów żywności z regionu Mazowsza na Placu Defilad w Warszawie. Mimo, że jest to nowa inicjatywa spodziewamy się... Czytaj dalej »
w odległości: 0.76 km

Komentarze