Akademia Siedliska po Lipami

Dodane przez:

, 28/03/2014

Ostatnia aktualizacja: 29/03/2014

Adres:
Dłużyna21
Dłużyna, Warmińsko-Mazurskie 82-310
Polska
Telefon: 505061237
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
wysyłka na żądanie
Javascript is required to view this map.

Opis

W Siedlisku pod Lipami wytwarzamy własne wędliny z mięs od sprawdzonych dostawców, robimy sery, wypiekamy chleb i przetwarzamy dary ziemi żuławskiej wyczarowując domowe wina, soki, syropy, dżemy i inne smakowitości. Naszą wiedzą i umiejętnościami chcemy podzielić się też w inny sposób. Założyliśmy Akademię Siedliska pod Lipami by promować pewną ideę. Ideę dobrego życia. Mawia się: jesteś tym co jesz. Jedzmy zdrowo, nauczmy się wytwarzać jedzenie bez chemicznych dodatków, ulepszaczy i konserwantów. Po co zastanawiać się w supermarkecie czy ser który trzymamy w dłoniach jest prawdziwym serem czy produktem seropodobnym, skoro możemy sami zrobić ser w domu? Po co kupować chleb nierzadko smakujący jak trociny jeśli możemy wypiekać pieczywo? Po co kupować wędliny, w których jest więcej wody i chemii niż mięsa?
Czy to jest trudne? Nie. Wystarczy się nauczyć...
Organizujemy warsztaty wyjazdowe na terenie całej Polski. Nasze szkolenia odbywają się w gospodarstwach agroturystycznych i pensjonatach. Oferujemy warsztaty: serowarskie, chlebowe, piwowarskie, wędliniarskie, sommelierskie i inne - na życzenie naszych gości ( np warsztaty wytwarzania domowego cydru ). Więcej szczegółów i terminarz warsztatów na stronie internetowej

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo oferuje posiłki według oryginalnych przepisów w oparciu o własne ekologiczne wyroby. Gospodarstwo zajmuje się wyrobem tradycyjnych wyrobów wędliniarskich, pieczeniem chleba, hodowlą... Czytaj dalej »
w odległości: 13.12 km
Certyfikowane gospodarstwo ekologiczne gospodarujące na 82 ha gruntów własnych. Rozwijająca się hodowla 110 kóz ras: alpejskiej, saaneńskiej i polskiej uszlachetnionej. Nowoczesna serowarnia.... Czytaj dalej »
w odległości: 28.46 km

Komentarze