ANMARK-Tradycyjne Wyroby

Dodane przez:

, 2/06/2016

Ostatnia aktualizacja: 17/06/2016

Adres:
Lutobrok 3, Mazowieckie 07-214 Zatory
Polska
Telefon: 503-913-203
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (1 głos)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
75
Javascript is required to view this map.

Opis

Jesteśmy mała firmą zajmującą się produkcją tradycyjnych wyrobów wędliniarskich. Produkty nasze wytwarzane są zgodnie z recepturami stosowanymi przez nasze mamy i babcie, nasze produktu są w 100% wolne od dodatków chemicznych. Jeden z naszych produktów zdobył nagrodę "Perła" w 2009 roku, mamy również wpisane dwa produkty na listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa. Produkty nasze wędzone są dymem z drzew liściastych w wędzarni wykonanej z drewna na którą dostaliśmy specjalne pozwolenie z Ministerstwa Rolnictwa, w skład naszych produktów wchodzą wyłącznie naturalne przyprawy i zioła oraz sól.
W przypadku chęci nawiązania współpracy zarówno przez klientów detalicznych jak i hurtowych, prosimy o kontakt w celu pozyskania większej ilości informacji na temat naszej firmy ( ceny, nagrody, opis działalności).

www.wedlinylutobrok.pl

Tagi: wędzonki sklep internetowy, wędliny sklep internetowy, tradycyjne wyroby sklep internetowy, tradycyjne wyroby, tradycyjne wędliny sklep internetowy, tradycyjne wędliny, kiełbasy sklep internetowy, kabanosy sklep internetowy

Ogłoszenia

2/06/2016
Mazowieckie/pułtuski

Mała rodzinna firma zajmująca się produkcją tradycyjnych wyrobów wędliniarskich, posiadająca w swojej ofercie produkty na Ministerialnej Liście Produktów Tradycyjnych jak i produkt nagrodzony "Perłą" na targach w Poznaniu zaprasza zarówno klientów detalicznych jak i hurtowych do wysyłania zapytań ofertowych i kontaktowania się w celu dalszej współpracy.
W przypadku zainteresowania naszą firmą w celu poznania szczegółów naszej oferty, degustacji produktów jak i chęci zaczerpnięcia większej ilości informacji prosimy o kontakt mailowy bądź pod nr. tel: 503-913-203

Pozdrawiamy.

Ostatnio dodane w okolicy

Fimaro oraz przetwory Anny Walczyńskiej to firma rodzinna, która przygotowuje wszystkie produkty według własnych, unikalnych receptur. Od ponad 10 lat naszym celem jest produkcja przetworów typu "... Czytaj dalej »
w odległości: 15.53 km
Łowisko Jegiel położone jest pod Wyszkowem, 60 km od Warszaway w malowniczej okolicy, w otoczeniu czystych lasów obfitujących w grzyby i jagody. Łowisko zapewnia możliwość połowu wielu gatunków ryb... Czytaj dalej »
w odległości: 19.42 km

Komentarze