Barwy Zdrowia - ekologiczne gospodarstwo ogrodnicze

Dodane przez:

, 19/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 19/10/2011

Adres:
ul. Biłgorajska 150
Tarnogród, Lubelskie 23-420
Polska
Telefon: (84) 68 97 603 , 791 444 070
Ocena: 
Brak głosów
Javascript is required to view this map.

Opis

Ekologiczne gospodarstwo zajmujące się uprawą warzyw, owoców, roślin oleistych oraz produkcją olejów tłoczonych na zimno i nieoczyszczonych: lnianego i rzepakowego (oleje certyfikowane). Więcej ze strony www:

"Ekologiczne Gospodarstwo Ogrodnicze Tomasza Obszańskiego funkcjonuje od 1998 roku. Położone jest na Płaskowyżu Tarnogrodzkim, we wschodniej części Kotliny Sandomierskiej. Miasto leży na południowo - zachodnim skraju pow. biłgorajskiego i woj. lubelskiego i jest najdalej na południe wysuniętym miastem województwa. Gmina Tarnogród coraz częściej nazywana jest Doliną Ekologicznej Żywności.
W początkowej fazie gospodarstwo liczyło 8 ha i zajmowało się uprawą ekologicznego zboża, roślin okopowych i kilku arów malwy. Z tradycyjnego sposobu upraw gospodarstwo rozpoczęło specjalizacje w uprawie roślin jagodowych, warzyw oraz roślin oleistych Z roku na rok areał gospodarstwa powiększa się i w tej chwili wynosi 21 ha. Gospodarstwo jest intensywnie modernizowane. W 2007r. powstała chłodnia, dzięki której owoce i warzywa, a także tłoczone przez nas oleje są przechowywane w najlepszych warunkach.

Cele jakie postawiliśmy sobie to:
- oferowanie wysokiej jakości produktów EKO
- dbanie o czystość środowiska i ochrony przyrody
- promowanie zdrowej polskiej ekologicznej żywności
- zaspokojenie potrzeb i zadowolenie klienta

Pomysł utworzenia marki ekologicznych i zdrowych produktów „Barwy Zdrowia” powstał w 1998r. Barwy Zdrowia to promowanie zdrowego stylu życia, a co za tym idzie zdrowej żywności i sposobów odżywiania się. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas produkty zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Gospodarstwo zajmuje się promocją i sprzedażą zdrowej polskiej żywności w tym przygotowanych przez siebie ekologicznych i certyfikowanych produktów.
Proponujemy Państwu najwyższej jakości:
- oleje lniane tłoczone na zimno,
- oleje rzepakowe tłoczone na zimno,
- makuchy lniane,
- makuchy rzepakowe.

Obecnie uprawiamy również:
Owoce:
- truskawka, malina, porzeczka czarna i czerwona, agrest, aronia.
Warzywa:
- ogórek, cebula, marchew, pietruszka, fasolka, burak ćwikłowy, brokuł, kalafior, por, seler, ziemniak, czosnek, koper, pasternak."

Ostatnio dodane w okolicy

Pasieka położona jest w ekologicznie czystym rejonie Polski. Pasieka zajmuje się produkcją matek pszczelich, odkładów, pozyskiwaniem miodu odmianowego, pyłku kwiatowego, propolisu, oraz produkcją... Czytaj dalej »
w odległości: 6.23 km
Restauracja oferująca dania kuchni regionalnej. Dodatkowo w ofercie domowe przetwory z lokalnych owoców, również z dodatkiem szlachetnych alkoholi. Więcej ze strony www restauracji: "Restauracja... Czytaj dalej »
w odległości: 18.49 km

Komentarze