Biały domek - gospodarstwo agroturystyczne

Dodane przez:

, 6/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 6/10/2011

Adres:
Wierzbołowska 48
Wiżajny, Podlaskie 16-407
Polska
Telefon: 87 5688077, kom. 667950635
Ocena: 
Brak głosów
Javascript is required to view this map.

Opis

Gospodarstwo oprócz agroturystyki zajmuje się produkcją serów podpuszczkowych. Należy do stowarzyszenia gospodarstw serowarskich z rejonu Wiżajn i Rutki Tartak (serywizajny.org.pl), które otrzymało ekskluzywny certyfikat jakości SlowFood Polska. Więcej informacji ze strony www:

"Nasze gospodarstwo położone jest w malowniczej, zacisznej okolicy, w otulinie Suwalskiego Parku Krajobrazowego na obrzeżach znanej turystycznej osady Wiżajny.

W odległości 70m znajduje się jezioro z pomostem do plażowania i wędkowania oraz z miejscem na ognisko. Do dyspozycji gości oddajemy domek całoroczny oraz 2 pokoje dwuosobowe.

Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z domowych obiadów – dominuje kuchnia regionalna. Posiłki przygotowywane są z domowych produktów. Oferujemy mleko, sery (słynne wiżańskie produkty) jaja i wędliny własnego wyrobu, oraz warzywa z domowego ogródka. Na życzenie wypieki. W naszej ofercie specjalnej znajduje się także pieczony prosiak na kiju.

Nasze gospodarstwo stanowi doskonałą baze wypadową do wycieczek po Suwalszczyźnie i na Litwę.(Wilno, Kowno, Troki i inne). Zapraszamy"

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo ekologiczne słynące z produkcji serów z mleka krowiego i koziego. W ofercie również możliwość zakwaterowania dla ośmiu osób. Więcej informacji ze strony www gospodarstwa: "SERY Na... Czytaj dalej »
w odległości: 14.63 km
Serdecznie zapraszamy miłośników dobrej lokalnej kuchni. Zawsze można u nas skosztować tradycyjnych przysmaków naszego regionu, takich jak babka ziemniaczana, kartacze, kołduny litewskie podawane... Czytaj dalej »
w odległości: 14.67 km

Komentarze