Bio Piekarnia Ziarno

Dodane przez:

, 7/02/2019

Ostatnia aktualizacja: 7/02/2019

Adres:
Dworcowa 11
Gdynia, Pomorskie 81-362
Polska
Telefon: 795776691
Ocena: 
Brak głosów
Javascript is required to view this map.

Opis

Jesteśmy producentem pieczywa prozdrowotnego z długą tradycją w dziedzinie wyrobów piekarskich sprzyjających zdrowiu. Nasze wypieki cechuje prostota, najwyższa jakość, a nasze wypieki nie są niczym wzbogacane, kierujemy się klasyką. Spożywając nasze pieczywo ma się wrażenie, że robi się coś dobrego dla organizmu.

W BioPiekarni wszystko powstaje na miejscu, a poza pieczywem, można rozkoszować się wysokiej klasy kawą, którą świetnie uzupełnią wypiekane na miejscu ciasta - wegańskie, bezglutenowe czy bez cukru. Ponadto można skosztować robionych na miejscu kanapek, tortilli lub jogurtów, a na naszych półkach znajdziecie Państwo certyfikowane produkty najwyższej jakości, które urozmaicą waszą dietę.

Ostatnio dodane w okolicy

Tawerna przyrządza świeże ryby prosto z okolicznej przystani rybaków, w ofercie również ryby wędzone. Więcej ze strony www: "Nasza Tawerna to wyjątkowo położone miejsce nad samym morzem. Budynek... Czytaj dalej »
w odległości: 4.78 km
Ferma zajmuje się naturalnym i tradycyjnym chowem gęsi i sprzedażą wyrobów z gęsi. Należy do Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego Pomorza. Więcej ze strony www: Nasza Ferma zajmuje się... Czytaj dalej »
w odległości: 9.20 km

Komentarze