Bio Rzepki / Organiczna mikrofarma

Dodane przez:

, 24/05/2020

Ostatnia aktualizacja: 24/05/2020

Adres:
Dynów, Podkarpackie
Polska
Telefon: 793399966
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (1 głos)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
dowóz w promieniu
Javascript is required to view this map.

Opis

Jesteśmy parą (z małym pomocnikiem) uciekinierów z miasta, rozczarowani dostępnością do prawdziwej - zdrowej i żywej żywności w mieście, przenieśliśmy się na wieś, by samemu ją uprawiać. Nie mając wielkiego doświadczenia, ale z równie wielkiej potrzeby (i pasji!) uprawiamy organiczną (ekologiczną) żywność w duchu agroekologii, rolnictwa regeneratywnego oraz permakultury.

Modelem naszego działania są powstające na całym świecie mikrofarmy i małe gospodarstwa (ang. market farming, market garden) produkujące żywność w sposób zrównoważony dla siebie oraz do sprzedaży bezpośredniej w formułach kooperatyw spożywczych czy RWS (rolnictwo wspierane przez społeczność).

Chcemy stworzyć miejsce, które będzie przykładem, że nawet na niewielkiej przestrzeni (ogród warzywny ok. 1000m2 na 0,6ha siedlisku) można uprawiać ogromne ilości pożywienia, które mogą wyżywić niejedną rodzinę lub stać się źródłem dochodu.

Magda, Piotr i Gustaw

Ostatnio dodane w okolicy

Nowo otwarty dom wczasowy Ośrodek Naturoterapii DOM ZDROWIA w Błażowej koło Rzeszowa zaprasza wszystkich chętnych na wczasy zdrowotne z dietą warzywno-owocową lub makrobiotyczną. Dom Zdrowia –... Czytaj dalej »
w odległości: 12.53 km
Piekarnia oferuje pieczywo ekologiczne i tradycyjne. Zakład poleca: ekologiczny chleb orkiszowy na zakwasie, ciastka domowe orkiszowe ręcznie wyrabiane, ekologiczne ciastka orkiszowe kruche. Więcej... Czytaj dalej »
w odległości: 12.96 km

Komentarze