BioKing.com.pl - producent ziół i warzyw ekologicznych

Dodane przez:

, 20/01/2016

Ostatnia aktualizacja: 14/07/2017

Adres:
Mickiewicza 8
Rzeszów, Podkarpackie 35-064
Polska
Telefon: 664 060 116
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
10
Javascript is required to view this map.

Opis

BioKing to firma zajmująca się ekologiczną uprawą ziół i warzyw, ale również sklep ekologiczny i winiarski.

Ekologiczna uprawa ziół i warzyw:

W naszej ofercie można znaleźć najbardziej popularne zioła (bazylia, tymianek, oregano itd.). Specjalizujemy się także w uprawie pomidorów oraz papryki. W naszej ofercie znaleźć można po kilkanaście różnych odmian każdej z roślin. Uprawy są prowadzone w sposób ekologiczny, z własnych nasion, z użyciem tradycyjnych metod oraz naturalnego wspomagania. Nasze warzywa są badane pod kątem jakości przez naukowców z Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Zyskały uznanie nie tylko lokalnych sklepów ze zdrową żywnością, ale również lokali gastronomicznych oraz indywidualnych klientów. Realizujemy zarówno zamówienia hurtowe jak i pojedyncze. Ofertę dopasowujemy do potrzeb klientów, stale poszerzając asortyment (istnieje możliwość zamówienia konkretnych gatunków roślin). Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Sklep ekologiczny oraz artykuły do wyrobu domowego alkoholu:

Bioking.com.pl jest największym powierzchniowo sklepem ekologicznym w Rzeszowie. Oferujemy zarówno produkty organiczne, jak i bezglutenowe. Można u nas kupić świeże pieczywo, warzywa, oraz właściwie wszystko, co potrzebne w ekologicznej kuchni ( kasze, mąki, makarony, suszone owoce, przyprawy, słodycze, kawy, ryby, owoce morza). Coś dla siebie znajdą u nas zarówno wegetarianie, weganie, jak i witarianie.

Ostatnio dodane w okolicy

Czy jedzenie ma znaczenie? Tak! Ogromne. O tym jak się czujesz i jakim człowiekiem jesteś decyduje w dużej mierze żywność, którą spożywasz. Jesteś tym co zjesz oraz tym co wypijesz. Pamiętaj o tym.... Czytaj dalej »
w odległości: 0.92 km
Ekotradycja jest firmą która oferuje certyfikowane ekologiczne pierogi, uszka oraz gołąbki z kaszą gryczaną i grzybami. Wszystkie produkty są przygotowane ręcznie w oparciu o najlepsze składniki bez... Czytaj dalej »
w odległości: 1.00 km

Komentarze