Bogusławickie Zacisze - gospodarstwo ekoturystyczne

Dodane przez:

, 26/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 26/10/2011

Adres:
Bogusławice 25
Wolbórz, Łódzkie 97-320
Polska
Telefon: 44 732 13 96, 505 870 310
Ocena: 
Brak głosów
Javascript is required to view this map.

Opis

Gospodarstwo eko-turystyczne oferujące kuchnię regionalną opartą na zdrowej, ekologicznej żywności wyprodukowanej we własnym gospodarstwie. Więcej ze strony www:

"Uroczy duży dom na końcu wsi i blisko lasu, wspaniała kuchnia, niezwykła czystość, cudowny ogród wraz z okolicą, któż nie marzy o takim spokojnym azylu. Na gości czeka 5 pokoi 2 lub 3 osobowych. Jednorazowo możemy przyjąć od 10 do 15 osób. W naszym ogrodzie znajduje się oczko wodne różnorodna roślinność, bogactwo kwiatów. Jest miejsce na grill, ognisko, są hamaki i huśtawki. Ładne zadbane i funkcjonalne pokoje z osobnymi łazienkami. Kuchnia w pełni wyposażona i przeznaczona wyłącznie dla gości.

Elegancka duża jadalnia z wyjściem na wspaniały ogród. Na gości czeka pyszna kuchnia regionalna oparta na zdrowej, ekologicznej żywności wyprodukowanej we własnym gospodarstwie. Specjalnością gospodarstwa są: gęsina po bogusławicku, pierogi z różnymi nadzieniami, pyzy, nalewki i pyszne ciasta.
Pieczemy sami razowy wielo ziarnisty chleb na zakwasie, można też spróbować jaj od szczęśliwych kur. W naszym gospodarstwie możecie zobaczyć i mieć bliski kontakt ze zwierzętami.

Znajdziecie tu Państwo ciszę, spokój i odpoczniecie w miłej rodzinnej atmosferze.

Jesteśmy laureatami Ogólnopolskiego konkursu AGRO-EKOTURYSTYCZNEGO „ZIELONE LATO 2006r” II nagroda Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz wojewódzkiego konkursu na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne „ZŁOTA GRUSZA 2009r” III miejsce.

Zdobyliśmy liczne nagrody i wyróżnienia w konkursach „NASZE KULINARNE DZIEDZICTWO”."

Ostatnio dodane w okolicy

Jesteśmy niewielką firmą, która od 2016 roku prowadzi skromne przetwórstwo owocowo-warzywne. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości tradycyjnych oraz unikalnych marynat bez konserwantów.... Czytaj dalej »
w odległości: 16.26 km
Nasza plantacja borówki znajduje się we wsi Gałków Duży (woj. Łódzkie). Położenie z dala od głównych szlaków komunikacyjnych czyni warunki uprawy idealnymi do rozwoju krzewów borówki wysokiej. W... Czytaj dalej »
w odległości: 23.73 km

Komentarze