Certyfikowane gospodarstwo ekologiczne - S.Adamczyk

Dodane przez:

, 13/12/2015

Ostatnia aktualizacja: 17/04/2016

Adres:
Strzyżowice, Świętokrzyskie 27-500
Polska
Telefon: 695280184
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (2 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Nasze Gospodarstwo Ekologiczne posiada Certyfikat Rolnictwa Ekologicznego. W naszej bogatej ofercie znajdują się głównie warzywa: marchew, pietruszka, buraczki, dynie różnych odmian, rabarbar, czosnek oraz warzywa spod tunelu foliowego, tj. pomidory malinowe, ogórki, papryka, sałaty, rzodkiewka, koperek i pietruszka na pęczki. Wszystkie produkty pochodzą z własnej produkcji.
O nas
Witamy w naszym rodzinnym gospodarstwie!
W odległości zaledwie 7 km od Opatowa (województwo świętokrzyskie), znajduje się nieduża wieś - Strzyżowice. W niej w³aœnie znajduje siê nasze rodzinne gospodarstwo ekologiczne, które prowadzimy od 2005 roku.
“Zdrowie ma się tylko jedno” , “Lepiej zapobiegaæ ni¿ leczyæ” to dwa powiedzenia, które s¹ mottem naszej rodziny. Zdrowe ¿ywienie jest dla nas priorytetem. Cenimy sobie wysoką jakość uprawianych przez nas warzyw i owoców - w przeciwieństwie do produktów z supermarketów, nie znajdziecie Państwo u nas żadnych pestycydów.
Zakupu produktów można dokonać bezpośrednio z gospodarstwa lub za pośrednictwem strony internetowej. W razie pytań - proszę o kontakt pod numerem 695280184.

Ostatnio dodane w okolicy

HANAT to gospodarstwo sadownicze, producent wielkoowocowych czereśni oraz wielkoowocowych orzechów laskowych dla Ciebie. www.hanat.pl Gospodarstwo Sadownicze i sady HANAT zlokalizowane są na... Czytaj dalej »
w odległości: 14.62 km
Zapraszamy na wypoczynek na świętokrzyskiej wsi położonej w centrum atrakcyjnego turystycznie regionu. Oferujemy pobyt w naszym ekologicznym gospodarstwie i dobrą, obfitą domową kuchnię. Posiłki... Czytaj dalej »
w odległości: 20.95 km

Komentarze