Chochołów - góralska piekarnia

Dodane przez:

, 17/11/2011

Ostatnia aktualizacja: 17/11/2011

Adres:
Chochołów 76
Chochołów, Małopolskie 34-513
Polska
Telefon: 018 27 572 31
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Góralska piekarnia oferuje pieczywo wypiekane wg starych, rodzimych, góralskich receptur. Hołdując tradycji chleby wypiekane są na łopacie w starym piecu chlebowym. W ofercie chleby, chleby zdrowotne, bułki oraz wyroby cukiernicze. Więcej informacji ze strony www:

"PIEKARNIA CHOCHOŁÓW
Chcemy Państwu przedstawić ,,Góralską Piekarnię Chochołów”, której właścicielami są Krystyna i Maciej Miętus. Przedsiębiorstwo znajduje się w przepięknie położonej miejscowości koło Zakopanego, w Skansenie słynącym z niepowtarzalnych zabytków w jednej z najstarszych wsi na Podhalu w Chochołowie - Gmina Czarny Dunajec.

Nasze produkty wypiekane są wg starych, rodzimych, góralskich receptur. Idąc z duchem czasu nie zapominamy również o współczesnym poczuciu smaku i oczekiwaniach naszych klientów. W naszym asortymencie nie brakuje produktów zdrowotnych takich jak m.in. chleby z aramantusem (chleb dla serca), czy pieczywa regulującego poziom cholesterolu, wzmacniającego odporność organizmu, poprawiającego koncentrację.

Hołdując tradycji chleby wypiekane na łopacie w starym piecu chlebowym degustują nasi goście w wielu hotelach, restauracjach itp. na tzw. stołach góralskich jakże popularnych na Podhalu i nie tylko. Mieliśmy zaszczyt przygotowywać taki ,,Góralski stół” do programu ,,Kawa czy Herbata”. Niejednokrotnie nasze produkty towarzyszą spotkaniom ze znaną pisarką i poetką ludową Wandą Czubernatową z Raby Wyżnej znanej z wielu pozycji książkowych min ,,Góralski Brzuch”, piszącej również świetne teksty do znanego i popularnego ,,Góralskiego Kabaretu Truteń”.

Nasze produkty można zakupić w wielu sklepach od Skalnego Podhala aż po Kraków.

PRODUKTY
- chleby
- chleby zdrowotne
- bułki
- wyroby cukiernicze

SKLEP FIRMOWY
Delikatesy Chochołów s. j.
Chochołów 76
tel: 018 27 572 31
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Sobota: 6:30 do 21:00
Niedziela: 8:00 do 20:00."

Ostatnio dodane w okolicy

Jesteśmy firmą z Czarnego Dunajca na Podhalu - zajmująca się produkcją naturalnych wyrobów serowych z mleka krowiego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie wyroby jak: - Walec biały - Walec... Czytaj dalej »
w odległości: 7.52 km
Zapraszamy do JEDYNEJ na Podhalu cukierni w której od 40 lat wytwarza się produkty tradycyjnie z naturalnych składników. Nasze produkty nie zawierają barwników, konserwantów, sztucznych dodatków... Czytaj dalej »
w odległości: 12.73 km

Komentarze