Chomiec hodolwa pstrąga

Dodane przez:

, 18/07/2012

Ostatnia aktualizacja: 18/10/2014

Adres:
1
Krąg, Zachodniopomorskie 76-010
Polska
Telefon: 693-528-374, 607-208-980
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (1 głos)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
dowóz w promieniu
Javascript is required to view this map.

Opis

Podstawą naszej hodowli jest pstrąg tęczowy, sprzedawany przez cały rok. Dostarczamy rybę najwyższej jakości, spełniającą wszystkie normy weterynaryjne. Hodowla ma w ofercie pstrąga tęczowego zarówno żywego i świeżego oraz patroszonego w lodzie. Oferujemy również pstrąga wędzonego na gorąco i zimno z własnej wędzarni.

Posiadamy nowoczesny park samochodów specjalistycznych, które umożliwiają transport ryby żywej w wodzie, jak również świeżej czy patroszonej w lodzie, z dostawą do każdego rejonu kraju i zagranicę.

Zależy nam na tym, aby nasze ryby spełniały najwyższe standardy jakości, dlatego nieustannie dbamy o środowisko, w tym o czystość wód. Na stawach zamontowano urządzenia natleniające, które polepszają parametry wody wykorzystywanej do produkcji. Ponadto, dbamy nieustannie o podnoszenie jakości pracy gospodarstwa. W tym celu korzystaliśmy i nadal korzystamy z programów unijnych, dzięki którym zrealizowaliśmy szereg inwestycji.

Działaniem priorytetowym w najbliższym czasie jest dla nas, oprócz utrzymania dotychczasowej jakości hodowli, rozbudowa gospodarstwa o dalsze baseny tuczowe, ale przede wszystkim budowa wylęgarni, podchowalni i basenów narybkowych. Dzięki temu zamkniemy cykl produkcyjny oraz będziemy mogli nadal gwarantować produkty najwyższej jakości, a także poszerzymy naszą ofertę sprzedaży o materiał zarybieniowy.

Ostatnio dodane w okolicy

Możliwość zakupu wysokiej jakości świeżego pstragą. Wiecej informacji ze strony www gospodarstwa rybackiego: "Witamy! Jeśli zainteresowani są Państwo pstrągiem doskonałej jakości, wyhodowanym w... Czytaj dalej »
w odległości: 21.79 km
Rodzinny zakład garmażeryjny produkujący od 20 lat wyroby z przetworzonego przedżołądka wołowego, żołądka wieprzowego oraz drobiowego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: Flaki wołowe po piracku... Czytaj dalej »
w odległości: 23.67 km

Komentarze