DAR - gospodarstwo ekologiczne

Dodane przez:

, 5/02/2012

Ostatnia aktualizacja: 5/02/2012

Adres:
Daliowa 18
Białystok, Podlaskie 15-583
Polska
Telefon: 668 679 744
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Gospodarstwo posiada certyfikatem rolnictwa ekologicznego. W ofercie warzywa owoce oraz jajka. Więcej informacji ze strony WWW:

„Oferujemy zdrową naturalną, ekologiczną żywność produkowaną bez użycia chemicznych środków ochrony roślin, nawozów sztucznych, antybiotyków, hormonów wzrostu i genetycznie modyfikowanych organizmów. Dbamy o dobrostan zwierząt.

Zapraszamy osoby szukające produktów z atestem ekologicznym. Nasze gospodarstwo posiada certyfikat rolnictwa ekologicznego i jest poddawane okresowym kontrolom jakości. Naturalną żywność polecamy wszystkim, którzy dbają o zdrowie swoje i swoich bliskich.

Oferujemy produkty świeże:
- jaja kurze
- warzywa
- owoce

Kontakt:
Ul. Daliowa 18
(Dojlidy Górne)
15-583 Białystok
Tel. 668 679 744.”

Ostatnio dodane w okolicy

Smak Podlasia to sklep, zajmujący się sprzedażą regionalnych produktów wędlin, miodów i wielu innych z serca Podlasia. Naszą pasją i misją jest oferowanie produktów wysokiej jakości,... Czytaj dalej »
w odległości: 4.45 km
Dzień Dobry Restauracja Ekologiczna „Jesteś tym, co jesz” -ta stara prawda jest naszą dewizą. Otworzyliśmy restaurację, która oferuje żywność bio - dania wykonane z certyfikowanych surowców... Czytaj dalej »
w odległości: 6.67 km

Komentarze