DietBox.pl - catering dietetyczny

Dodane przez:

, 20/06/2013

Ostatnia aktualizacja: 20/06/2013

Adres:
Lwowska 2b
Łomianki, Mazowieckie 05-092
Polska
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (2 głosy)
Dostarczamy: 
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
30
Javascript is required to view this map.

Opis

DietBox.pl to projekt pary dietetyków, który rozpoczął się w marcu 2010 roku. Obecnie firma zatrudnia dwadzieścia osób, a nad pełnowartościowym menu czuwa zespół trzech szefów kuchni oraz dyplomowany dietetyk. Sekretem kuchni DietBox.pl są nie tylko świeże składniki dostarczane przede wszystkim przez lokalnych producentów żywności, ale także zamiłowanie do zdrowego żywienia, połączenie rozmaitych smaków i technik gotowania oraz profesjonalny zespół kucharzy, którzy swoje indywidualne doświadczenie zdobywali w renomowanych warszawskich restauracjach. Firma na stałe współpracuje także z trenerem osobistym Anitą Marczułajtis przy komponowaniu kompleksowych planów odchudzania FIT. W ofercie firmy znajdziemy także propozycje dla wegetarian oraz osób zainteresowanych potrawami przygotowanymi wyłącznie z certyfikowanych ekologicznych składników.

Nasz catering dietetyczny, zwany także "dietami z dowozem" to smaczny i zdrowy sposób na odchudzanie lub utrzymanie zdrowej masy ciała.

Wizja założycieli firmy odzwierciedla się w słowach amerykańskiej kucharki i pisarki Julii Child – sekret naszych dań to dwie wyjątkowe przyprawy – czas i miłość – do ludzi i do gotowania. DietBox.pl to przede wszystkim zdrowy sposób na życie, którym firma chce dzielić się ze swoimi bliskimi i Klientami. Z dostawą pod same drzwi!

Ostatnio dodane w okolicy

Naszą ideę handlu bezpośredniego zainicjował Krzysztof Skowroński wraz z ekipą Radia Wnet we wrześniu 2012 r. Od tamtego czasu setki warszawiaków zaopatrują się w zdrowe, smaczne, wyłącznie polskie... Czytaj dalej »
w odległości: 2.07 km
Slow Market to weekendowy targ kulinarny nad Wisłą. Jesteśmy przy wyjściu z Metra CN Kopernik, obok pomnika Syrenki. Co sobotę i niedzielę wystawiają się tu stołeczne lokale gastronomiczne i... Czytaj dalej »
w odległości: 2.07 km

Komentarze