Dobra Chata gopodarstwo agroturystyczne i serowarnia

Dodane przez:

, 23/04/2017

Ostatnia aktualizacja: 23/04/2017

Adres:
Dobra, Małopolskie 34-642
Polska
Telefon: 600 915 120
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (1 głos)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
80
Javascript is required to view this map.

Opis

Dobra Chata karmi produktami z własnego gospodarstwa, przede wszystkim kozim serem wytwarzanym z MLEKA SUROWEGO pozyskanego we własnym stadku. Wyłącznie ręcznie wytwarzamy sery kwasowo-podpuszczkowe, miękkie, pleśniowe. Pieczemy chleb, robimy przetwory warzywne i owocowe. Serwujemy jaja od naszych kur, mięso z własnego gospodarstwa i sąsiadów, warzywa i owoce z naszego ogrodu. Moszcz z własnych jabłek nastawiamy na cydr, wyjątkowy- żywy i pełen witamin. Gotujemy prosto, sezonowo, zdrowo i bezpretensjonalnie, aby wykorzystać pełnię smaku płynącego z natury.

W ciągłej sprzedaży oferujemy mleko i kozie sery wysokiej jakości. Kózki żyjące w małym stadzie są przez na wyjątkowo zadbane i dopieszczone, dzięki czemu dają nam wyśmienite mleko Zarówno nasze stado jak i produkcja są pod stałą opieką i kontrolą weterynaryjną.

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo słynie z dobrej kuchni, specjalnością są tradycyjne polskie dania i oryginalne potrawy z różnych regionów Polski na bazie lokalnych produktów. Dla smakoszy możliwość degustacji... Czytaj dalej »
w odległości: 10.05 km
Kamionna Przetwórstwo Owocowo-Warzywne Grzegorz Mucha Jesteśmy producentem certyfikowanej żywności ekologicznej. Soki owocowe, syropy owocowe, kompoty to nasza specjalność. Wszystkie produkty... Czytaj dalej »
w odległości: 15.14 km

Komentarze