Dobrodziej - gospodarstwo ekologiczne

Dodane przez:

, 20/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 20/10/2011

Adres:
Żeliszewo 7
Recz, Zachodniopomorskie 73-210
Polska
Telefon: 663385544
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (1 głos)
Javascript is required to view this map.

Opis

Gospodarstwo specjalizujące się w ekologicznej uprawie warzyw. W ofercie świeże warzywa i owoce, własne przetwory BIO oraz suszone warzywa i owoce. Więcej ze strony www:

"Gospodarstwo Ekologiczne DOBRODZIEJ znajduje się w województwie zachodniopomorskim niedaleko miejscowości Recz , we wsi Żeliszewo. Gospodarstwo położone jest w malowniczej okolicy, bezpośrednio przy jeziorze Cedynia i przylega do terenów objętych ochroną Natura 2000.

Nasze gospodarstwo specjalizuje się w ekologicznej uprawie warzyw. Powierzchnia upraw przekracza 10ha i corocznie jest powiększana. Dodatkowo prowadzimy tradycyjny sad starych odmian jabłoni i gruszy które staramy się zachować i systematycznie zwiększać liczbę ich nasadzeń.

W roku 2010 postanowiliśmy rozszerzyć działalność o przetwórstwo. Utworzyliśmy małą przetwórnię owocowo-warzywną z nastawieniem głównie na produkty pochodzenia ekologicznego. Przetwórnia DOBRODZIEJ opiera się na bazie surowców dostarczanych przez własne gospodarstwo, dzięki czemu kontroluje proces produkcji od momentu wysiania nasion, poprzez uprawę i zbiór aż do uzyskania produktu końcowego. Taki sposób produkcji i dobór odpowiednich odmian, gwarantuje to, że nasze przetwory mają unikatowy smak i zawsze najwyższą jakość.

Produkty z naszego gospodarstwa posiadają Certyfikat Zgodności Produktów Ekologicznych."

Ostatnio dodane w okolicy

Gościniec położony jest w malowniczej okolicy, niedaleko jeziora Marianowskiego. Wyżywienie w oparciu o kuchnie tradycyjną. W ofercie własne wędliny, domowe piwa, wina oraz nalewki. Na miejscu... Czytaj dalej »
w odległości: 26.66 km
Gospodarstwo ekologiczne posiadające certyfikat rolnictwa ekologicznego. Bogata oferta warzyw, mięsa, drobiu oraz przetworów. Więcej informacji ze strony www gospodarstwa: "Zapraszamy wszystkich... Czytaj dalej »
w odległości: 30.42 km

Komentarze