Dutkowiak - gospodarstwo pszczelarskie

Dodane przez:

, 14/11/2011

Ostatnia aktualizacja: 14/11/2011

Adres:
ul. Jana Paska 68
Sulęcin , Lubuskie 69-200
Polska
Telefon: 95 7554572
Ocena: 
Brak głosów
Javascript is required to view this map.

Opis

Gospodarstwo Pszczelarskie "Dutkowiak" oferuje naturalny miód pszczeli, propolis, pierzgę i pyłek kwiatowy z własnych pasiek w okolicy Sulęcina w lubuskim - regionu o wysokim poziomie zalesienia, niezanieczyszczonego przez przemysł. Więcej ze strony www:

"Gospodarstwo Pszczelarskie "Dutkowiak" liczy 1500 rodzin pszczelich , jest największą zawodową pasieką na terenie zachodniej Polski i z pewnością zaliczyć ją można do największych w kraju. Początki pasieki sięgają 1982 roku, kiedy to zostało zasiedlonych 6 pierwszych uli. Rok 1983 to już 30 rodzin pszczelich, następny 60. Na początku lat 90 pasieka liczyła 200 rodzin i stopniowo zwiększana była aż do stanu obecnego.

Od początku gospodarstwo nastawione jest na pozyskiwanie miodu. Sprzyjają temu warunki przyrodnicze okolic Sulęcina w woj.lubuskim, gdzie gospodarstwo ma swoją siedzibę. Teren ten niegdyś o wyrażnie rolniczym charakterze, dzięki walorom krajobrazowo-przyrodniczym również na wskutek przemian gospodarczych zostaje odkrywany i doceniany jako ciekawy rejon turystyczny. Brak przemysłu, wysoki poziom zalesienia, czyste i zdrowe powietrze to dodatkowy atut naszego regionu. Tutaj stacjonują nasze pasieki, tutaj pozyskujemy nasze produkty pszczele - naturalny miód pszczeli, propolis, pierzga, pyłek kwiatowy i miody.

Polecamy: miody - naturalny miód pszczeli, pyłek kwiatowy, pierzga, propolis. Dla pszczelarzy - matki pszczele.

OFERTA:
Miód Wrzosowy
Miód Wielokwiatowy Mniszkowy
Miód Wielokwiatowy
Miód Wielokwiatowy z Łąki
Miód Rzepakowy
Miód Gryczany
Miód Wielokwiatowy - Lipa + Bławatek
Miód Akacjowy
Miód Lipowy
Miód Nektarowo-spadziowy z Ujścia Warty
Miód Spadziowy- Spadź Iglasta
Pyłek Kwiatowy
Pierzga
Propolis

Większe ilości słoików pakujemy po 6 i 10 szt."

Ostatnio dodane w okolicy

Posiadam drob kaczki gesi kury jajka mleko kozie oraz kozi ser z samego mleka bez dodatkow ktory sama robie wszystkie nasze zwierzeta chodza wolno i sa karmione wylacznie zielonym oraz warzywami i... Czytaj dalej »
w odległości: 16.89 km
Gospodarstwo ekologiczne w 66-440 Skwierzynie oferuje własne produkty ekologiczne z certyfikatem Czytaj dalej »
w odległości: 28.98 km

Komentarze