Dzień Dobry - restauracja ekologiczna

Dodane przez:

, 16/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 16/10/2011

Adres:
Artyleryjska 8
Białystok, Podlaskie 15-875
Polska
Telefon: 48 85 667 18 08
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 2.6 (7 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Dzień Dobry Restauracja Ekologiczna

„Jesteś tym, co jesz” -ta stara prawda jest naszą dewizą.

Otworzyliśmy restaurację, która oferuje żywność bio - dania wykonane z certyfikowanych surowców wyprodukowanych w gospodarstwach ekologicznych (bez chemii, nawozów sztucznych, z wykorzystaniem wyłącznie środków naturalnych). W naszym menu, oprócz wielu dań mięsnych, znajdują się potrawy wegetariańskie, jak również dla osób będących na dietach eliminacyjnych (np. dania bezmleczne czy bez dodatku jaj).

W trosce o Ciebie i Twoje dzieci przygotowaliśmy nasze menu, w którym połączyliśmy smak i zdrowie. U nas znajdziesz same pyszności: od kuchni kresowej (kartacze wykonane według tradycyjnej litewskiej receptury z farszem z mięsa wołowego) do kuchni europejskiej (np. pieczone przepiórki)
Szczególnie polecamy wypiekany przez nas chleb - zdrowy, ekologiczny, po prostu pyszny! Do chleba proponujemy wędzoną przez nas kiełbasę i pachnący smalczyk.
Na miłośników dobrych win czeka bogaty wybór wyśmienitych win organicznych z różnych zakątków świata.
Pragniemy zaznaczyć, że jeść zdrowo to nie znaczy drogo. Ceny w restauracji „Dzień Dobry” są naprawdę przystępne, a zdrowie - bezcenne.

Przyjdź, spróbuj, a w miłej i kameralnej atmosferze odkryjesz przyjemność zdrowego jedzenia.

Żywność, którą spożywasz na co dzień, jest „udoskonalona” różnymi dodatkami. Już same ich nazwy budzą niepokój: benzoesan sodu, nizyna, pirosiarczyn potasu. Produkty spożywcze dostępne na naszym rynku są naszpikowane syntetycznymi barwnikami, konserwantami, antybiotykami, środkami zagęszczającymi, emulgatorami itp. Nie są one obojętne dla naszego zdrowia, a przecież spożywamy je codziennie.

„Zdrowa żywność” jest produkowana w gospodarstwach ekologicznych, w których - poprzez stosowanie środków naturalnych, nieprzetworzonych technologicznie – zapewniona jest trwała żyzność gleby, zdrowie zwierząt, nieskażone środowisko. Wszystko to pozwala produkować wysokiej jakości, zdrowe produkty rolnicze - bez nawozów sztucznych, pestycydów i innych środków chemicznych. Metody uprawy roślin oraz chowu zwierząt gospodarskich stosowane w ekorolnictwie są przyjazne naturze i człowiekowi.

Restauracja „Dzień Dobry” zaprasza na potrawy smaczne i zdrowe: pozbawione chemii, sporządzone z certyfikowanych produktów ekologicznych.

Otwarcie naszej restauracji jest owocem długoletnich doświadczeń związanych z żywnością ekologiczną. Firma prowadzi nieprzerwaną działalność od 1990 roku. Część asortymentu jest produkowana wyłącznie dla nas.

Nasza żywność - Twoje zdrowie.

Godziny otwarcia:
od niedzieli do czwartku: 12.00 - 22.00
w piątek i sobotę: 12.00 - 24.00

Ostatnio dodane w okolicy

Smak Podlasia to sklep, zajmujący się sprzedażą regionalnych produktów wędlin, miodów i wielu innych z serca Podlasia. Naszą pasją i misją jest oferowanie produktów wysokiej jakości,... Czytaj dalej »
w odległości: 2.56 km
Gospodarstwo posiada certyfikatem rolnictwa ekologicznego. W ofercie warzywa owoce oraz jajka. Więcej informacji ze strony WWW: „Oferujemy zdrową naturalną, ekologiczną żywność produkowaną bez... Czytaj dalej »
w odległości: 6.67 km

Komentarze