e-stewia

Dodane przez:

, 22/01/2016

Ostatnia aktualizacja: 22/01/2016

Adres:
Polna 1
Łosice, Mazowieckie 08-200
Polska
Telefon: 880904253
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
Javascript is required to view this map.

Opis

Stewia
Jestem producentem stewii. Osobiście przesadzam, sporządzam sadzonki, uprawiam, zbieram i sprzedaję suszoną stewię. Jest to roślina, podobna do mięty, która daje słodki smak. Można ją dodawać do herbaty czy innych produktów.
Oferta jest kierowana do osób, które chcą ograniczać ilość spożywanego cukru: cukrzyków, osób odchudzających się, czy po prostu zwolenników zdrowej żywności. Stewia działa też bakteriobójczo, czyli przeciwdziała próchnicy. Chętnie jest podawana dzieciom.
Ostatnio rynek Polski zalewa stewia, która ma wypełniacze chemiczne w postaci tabletek, często sprowadzana z chin. Ja sprzedaję stewię w postaci suszonych liści(za pomocą specjalnej metody, dzięki której stewia nie traci barwy czy swoich właściwości), mielonych lub w całości. Jestem małym przedsiębiorcą, gdyż bardziej mi zależy na dobrym produkcie niż na masowej sprzedaży. Ostatnio udało mi się sprowadzić z Portugalii odmianę, która jest najsłodsza jaką jadłem. Teraz sprzedaję tylko tę, bo jest po prostu smaczna. Trochę zmienia smak herbaty, ale łatwo się do niego przyzwyczaić. Dla osób kupujących sadzonki chętnie udzielę informacji jak uprawiać, gdzie posadzić itp. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania, gdyż zajmuję się tym od ok. 15 lat.

Sadzonki wysyłam kurierem, natomiast susz pocztą.
Jest też możliwość odbioru osobistego.

Ostatnio dodane w okolicy

Dziadek Bogdan zawsze patrzył w przyszłość. Ponad 70 lat temu założył w Klimczycach gospodarstwo, a w latach sześćdziesiątych posadził na nadbużańskich ziemiach swój pierwszy sad jabłoniowy. Pasję do... Czytaj dalej »
w odległości: 17.01 km
Produkcja i sprzedaż kapusty i ogórków kwaszonych oraz w okresie letnim ogórków małosolnych. Surowiec tylko od zaufanych, lokalnych rolników z jednego z najczystszych rejonów Polski. Ogórki są... Czytaj dalej »
w odległości: 25.30 km

Komentarze