ECOFARMA KASZUBSKA

Dodane przez:

, 5/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 5/10/2011

Adres:
Małkowo
Żukowo, Pomorskie 83-330
Polska
Telefon: 58 681 73 03
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Ekologiczne: jaja kurze, żywiec cielęcy, żywiec wołowy. Więcej informacji ze strony www EcoFarmy:

"ECOFARMA - O NAS
Fundacja Polska Farma Ekologiczna "ECOFARM" powstała w roku 1992 dzięki współpracy pomiędzy Zrzeszeniem Kaszubsko-Pomorskim, Polskim Klubem Ekologicznym i duńską fundacją "Solhvervfonden".
Celem fundacji jest propagowanie ekologicznej produkcji żywności w nieskażonym środowisku Pojezierza Kaszubskiego. Współpraca wyżej wymienionych organizacji umożliwiła
powstanie nowoczesnego ekologicznego gospodarstwa rolniczego ECOFARMA.

ECOFARMA W OCHRONIE ŚRODOWISKA W POLSCE
Ecofarma zajmuje się uprawą i sprzedażą ekologicznych produktów, głównie: mleka i jaj. Jest to jedna z wielu form ekologicznej działalności prowadzonej przez fundację ECOFARM. Ewentualny zysk z naszej produkcji będzie wykorzystany na cele ekologiczne. Popieranie ECOFARMY
- np. poprzez zakup naszych produktów jest równoznaczne z poparciem sprawy ochrony środowiska w Polsce. Zainteresowanych przebiegiem produkcji ekologicznej serdecznie zapraszamy do ECOFARMY.

DLACZEGO ROLNICTWO EKOLOGICZNE
Prowadzenie ekologicznego rolnictwa ma na celu uzyskanie zdrowej żywności przy zastosowaniu nowoczesnych środków produkcji bez szkody dla środowiska, bez stosowania nawozów sztucznych oraz pestycydów.
Produkty ECOFARMY pochodzą z 2 gospodarstw: Małkowa i Wyczechowa, przystosowanych do uprawy ekologicznej. Działalność nasza spełnia polskie i międzynarodowe wymagania stawiane produkcji ekologicznej.
Nasze gospodarstwa posiadają atesty EKOLANDU od 1995 roku. Zwierzęta karmione naszą własną ekologiczną paszą, wypasają się na łąkach, korzystają ze świeżego powietrza, światła i ruchu, z pożytkiem zarówno dla siebie jak i środowiska, daje to pełną gwarancję, że konsument otrzymuje
ekologiczne czyste produkty spożywcze o wysokiej jakości.

W naszej ofercie sprzedaży posiadamy:
mleko (tylko w ilości hurtowej)
jaja kurze
żywiec cielęcy
żywiec wołowy

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i odbiorców hurtowych.
Istnieje możliwość wyprodukowania określonej ilości warzyw pod indywidualne zamówienie (możliwość kooperacji i trwałej współpracy).

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kontakt z naszym biurem.
Gwarantujemy wysoką jakość produktów po umiarkowanych cenach.
Zdrowa i ekologiczna żywność."

KONTAKT
Małkowo
83-330 Żukowo
tel.: 58 681 73 03

Ostatnio dodane w okolicy

Nasze gospodarstwo prowadzimy zgodnie z ideą slow food. Zwierzęta hodujemy na niewielką skalę, w warunkach humanitarnych oraz naturalnie, nie używamy pasz. Wpływa to na smak mięsa, które produkujemy... Czytaj dalej »
w odległości: 9.26 km
Kania Lodge to "światowej klasy butikowy hotel" z wyjątkową ofertą jedzenia i wina. Więcej ze strony www: "W Kania Lodge podajemy wykwintne jedzenie; stylowo ale bezpretensjonalnie. Stosujemy... Czytaj dalej »
w odległości: 9.54 km

Komentarze