ECOherbs - Zioła w Doniczkach

Dodane przez:

, 3/07/2013

Ostatnia aktualizacja: 3/07/2013

Adres:
Gajówka 16, Dolnośląskie 59-630
Polska
Telefon: +48 793033001
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
30
Javascript is required to view this map.

Opis

Świeże eko zioła z dostawą do domu, restauracji czy sklepu.

Jesteśmy producentem ekologicznych certyfikowanych ziół w doniczkach.
Zioła produkowane są w Polsce.
Dzięki w pełni ekologicznemu procesowi produkcji, nasze zioła charakteryzują się długą trwałością co pozwala na wydłużenie czasu ekspozycji.
Naszym celem jest zapewnienie w pełni naturalnego produktu najwyższej jakości.
Stawiamy przede wszystkim na jakość i profesjonalizm w każdym detalu naszej pracy oraz komfort, wygodę i zadowolenie klienta.
Proponujemy naszym klientom wygodny nowoczesny system składania zamówień online 24/7 oraz wysyłkę z profesjonalnym pakowaniem pokrywając zasięgiem dostaw całą Polskę.
Lokalnie realizujemy dostawy bezpośrednie na terenie Dolnego Śląska.
Do grona naszych klientów należą zarówno restauracje, hotele, sklepy z eko żywnością jak i osoby prywatne.

W ofercie znajdują się: bazylia zielona, bazylia czerwona, bazylia cynamonowa, mięta pieprzowa, melisa cytrynowa, oregano, kolendra, lubczyk, majeranek, tymianek i szałwia.

- Nasze zioła do wysyłki pakujemy po 4 sztuki w specjalnych profesjonalnych opakowaniach przeznaczonych do wysyłki roślin co gwarantuje bezpieczeństwo oraz zapewnia komfort i odpowiedni mikroklimat dla roślin podczas transportu. Opakowania umieszczane są w solidnych, odpowiednio oznakowanych kartonach.

Ostatnio dodane w okolicy

Nasze gospodarstwo położone jest u podnóża Bożej Góry w Górach Izerskich . Nasz dom to była karczma położona przy starym Trakcie Żytawsko – Jeleniogórskim . Pierwsze wzmianki o „Karczmie Kamienne”... Czytaj dalej »
w odległości: 6.85 km
Zagroda Przy Szlaku Dragonów Pruskich - to małe gospodarstwo agroturystyczne, położone na uboczu wsi, wśród malowniczych łąk, lasów, wzgórz i strumieni Pogórza Izerskiego. Okoliczne lasy pełne... Czytaj dalej »
w odległości: 10.45 km

Komentarze