Ecomania - Smak Zdrowia

Dodane przez:

, 16/07/2013

Ostatnia aktualizacja: 16/07/2013

Adres:
Leonidasa 55/215A
Warszawa, Mazowieckie 02-239
Polska
Telefon: 515088496
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (2 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
Javascript is required to view this map.

Opis

Przedsięwzięcie Ecomania jest wynikiem naszego głębokiego przekonania, że naturalna żywność jest istotnym elementem wpływającym na nasze zdrowie i jakość naszego życia. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów pochodzących z certyfikowanych upraw ekologicznych. Osiągamy to głównie poprzez staranny dobór certyfikowanych gospodarstw oraz skrócenie łańcucha dostaw. Produkty zamawiane bezpośrednio u ekologicznych rolników natychmiast po przepakowaniu wędrują do Waszych domów. Nic nie jest przechowywane. W warzywa i owoce nie zaopatrujemy się u pośredników. Stąd wszystko jest najświeższe, pyszne i zdrowe. Skrócenie łańcucha dystrybucji oraz eliminacja pośredników gwarantuje godziwe wynagrodzenie naszym dostawcom a nam wszystkim zapewnia przystępne ceny za certyfikowaną ekologicznie żywność najwyższej jakości.

Świeże produkty pochodzące od polskich rolników docierają do naszego magazynu w dniu dystrybucji dostawy do Państwa domów lub w dniu poprzedzającym. W ciągu kilku/kilkunastu godzin są przepakowywane i wysyłane do Państwa. Poprzez tak zorganizowany proces, możemy zapewnić świeżość oferowanych warzyw i owoców.

Dostawy na terenie Warszawy są realizowane w soboty w godzinach 9.30-18.00. Wysyłki do innych miejscowości są nadawane w poniedziałki i w 99,9% przypadków docierają do odbiorcy w dniu następnym.

Zapraszamy :-)

Ostatnio dodane w okolicy

Dostarczamy ultra-świeże, organiczne produkty lokalnych gospodarstw rolnych. Food Connect Mazowsze to sposób na zakupy: nowy dla Twojej kuchni, zdrowy dla rodziny i sprawiedliwy dla rolników. Ty... Czytaj dalej »
w odległości: 2.99 km
Świeże, sezonowe owoce i warzywa, które przywożą okoliczni rolnicy. Oprócz tego pieczywo, nabiał, jajka, miody i wędliny bezpośrednio od producentów. Targowisko to wielobranżowy bazar, na którym... Czytaj dalej »
w odległości: 3.54 km

Komentarze