EKO-AGRO - Agroturystyka

Dodane przez:

, 26/07/2011

Ostatnia aktualizacja: 17/04/2015

Adres:
Czekaj
Uniejów, Łódzkie 99-210
Polska
Telefon: 793 70 60 95
Ocena: 
Brak głosów
Javascript is required to view this map.

Opis

Eko-Agro jest ekologicznym gospodarstwem rolnym, prowadzącym usługi agroturystyczne od 2008 roku. Zlokalizowane jest 3km od serca Uniejowa – ośrodka wód termalnych, będącego największą atrakcją turystyczną Polski centralnej. Gospodarstwo położone jest nader malowniczo, na skraju lasu, z dala od budynków mieszkalnych i węzłów komunikacyjnych, z dala od wielkomiejskiego hałasu i zgiełku – raj dla poszukiwaczy ciszy, spokoju i relaksu – sezonowy kurort dla grzybiarzy i wędkarzy. Teren urzeka zielenią traw, lasu, sadu jabłkowego, błękitem stawu rybnego, widocznych z okien pokojów gościnnych. Oprócz noclegu gospodarstwo oferuje również własne produkty rolne, pochodzące z upraw i hodowli ekologicznych.

Ostatnio dodane w okolicy

masło, maślanka, mleko, ser, serwatka, zakwas na barszcz, drób, mięso, wędliny, warzywa, owoce i ich przetwory. Czytaj dalej »
w odległości: 5.79 km
Gminna Spółdzielnia "S.Ch." w Ozorkowie działa od 1945 roku. Produkujemy tradycyjne pieczywo. Stosujemy tzw. "zakwasy sztywne" - najbardziej tradycyjną formę zakwasu wymagającą ciągłej opieki... Czytaj dalej »
w odległości: 30.41 km

Komentarze