Eko Ar - ekologiczna aronia

Dodane przez:

, 24/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 24/10/2011

Adres:
Jarków 9
Lewin Kłodzki, Dolnośląskie 57-343
Polska
Telefon: 74 8698 969, 502 240 600
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4 (2 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
Javascript is required to view this map.

Opis

Ekologiczne, certyfikowane gospodarstwo zajmujące się uprawą i przetwarzaniem owoców aronii. Więcej ze strony www:

„Eko Ar” to w rozwinięciu „Ekologiczna Aronia”, to również rodzinna firma, zajmująca się przetwarzaniem i propagowaniem owoców aronii, a także sprzedażą produktów z tych owoców. Oferujemy Państwu własne produkty z owoców aronii ręcznie zebranych w naszym gospodarstwie i przetworzonych z zachowaniem zasad ekologii.
Surowiec uzyskuje z własnego ekologicznego gospodarstwa z blisko 20 -sto hektarowej plantacji. Ponad 40 tysięcy krzewów aronii rośnie na zboczach Gór Orlickich, nieopodal Kudowy Zdroju.

W ofercie:
- Sok aroniowy 100%
- Susz z owoców aronii
- Niskosłodzony dżem z aronii
- Konfitura Aroniowa
- Dosłodzony sok z aronii
- Syrop aroniowo-malinowy
- Aronia w czekoladzie mlecznej
- Aronia kandyzowana
- Owoce aronii w syropie
- Sok jabłkowo-aroniowy...

Codziennie od godziny 10.00 do 20.00 zapraszamy Państwa do naszego gospodarstwa, w którym można zobaczyć plantację aronii, porozmawiać z gospodarzami, a także zapoznać się z produktami i dokonać zakupu. W przypadku wiekszych zamówień prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.
Dla Państwa wygody, na terenie Polski, umożliwiamy wysyłkę produktów za pośrednictwem firmy kurierskiej. Zamówieinia przyjmujemy drogą telefoniczną oraz mailową.
Na terenie Wrocławia proponujemy dowóz produktów pod wybrany adres.
Zapraszamy również na nasze stoisko na bazarze ekologicznym, który odbywa się co drugą sobotę, między 10.00 a 13.00, w kawiarni Falanster na ulicy Św. Antoniego 23 we Wrocławiu."

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo oferuje potrawy oparte na lokalnych, sezonowych produktach naturalnych, ziołach z ogródka i egzotycznych dodatkach. Stosowane są składniki podstawowe, jak najmniej przetworzone,... Czytaj dalej »
w odległości: 23.50 km
Sudeckie Miody Kotliny Kłodzkiej to marka miodów naturalnych pozyskiwanych wyłącznie na terenie Kotliny Kłodzkiej. Miód wytwarzany jest przez pszczoły w 3 współpracujących ze sobą pasiekach... Czytaj dalej »
w odległości: 24.22 km

Komentarze