Eko-Latka - gospodarstwo agroturystyczne

Dodane przez:

, 1/03/2012

Ostatnia aktualizacja: 1/03/2012

Adres:
Barcice Dolne 8
Barcice, Małopolskie 33-342
Polska
Telefon: 505 320 379
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 1 (2 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Gospodarstwo oferuje wyżywienie w oparciu o własne oraz lokalne produkty ekologiczne. Na miejscu dostępne są między innymi ziemniaki, marchew, kapusta, pietruszka, pomidory, ogórki, mleko, masło, sery, jaja i inne. Dodatkowo w gospodarstwie wypiekany jest chleb. Więcej informacji ze strony www:

"Gospodarstwo nasze o pow. 3 ha prowadzone jest od 1993 roku metodami ekologicznymi i posiada Atest Stowarzyszenia Producentów Zywności Metodami Ekologicznymi EKOLAND - jest gwarancją ekologicznych metod produkcji.

Prowadzenie gospodarstwa ekologicznego jest wyrazem dbałości o środowisko naturalne i uzyskanie płodów rolnych bez użycia chemii. Wytworzone w naszym gospodarstwie produkty jak ziemniaki, marchew, kapusta, pietruszka, pomidory, ogórki i inne (o ile pozwolą na to warunki atmosferyczne, czas wegetacji i zgromadzone zapasy) są o bardzo wysokiej wartości biologicznej.

Proponowane przez nas wyżywienie składa się w znacznym stopniu z produktów Ekologicznych pochodzących z naszego gosp. lub innych zaprzyjażnionych. Chcemy dbać przez to o zdrowie rodziny, bliskich i naszych gości. Taka zywność daje siły i zdrowie, uaktywnia system odpornościowy. Jej produkcji nie niszczy środowiska, chroni je i zachowuje w dobrym stanie.

OFERTA
Oferujemy Państwu 12 miejsc noclegowych w wolnostojącym domu w pokojach 2 i 3 osobowych.

Każdy pokój wyposażony jest w osobną łazięnkę z prysznicem, wszystkie łóżka posiadają ekologiczne materace,
posiadamy przestronny bezpieczny parking, placyk zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko.

Goście mogą wykupić posiłki na miejscu lub korzystać z aneksu kuchennego. Gospodyni serwuje zdrową, ekologiczną żywność z produktów własnego gospodarstwa (chleb pieczony, mleko , masło, sery, jaja).

ZDROWA ŻYWNOŚĆ
Kuchnia:
Gospodyni domu zaprasza Państwa na wyśmienite domowe posiłki. Polecamy dania tradycyjne regionalne i zapożyczone z kuchni europejskiej. Potrawy z dziczyzny, marynowane grzybki i miody z pobliskiej oraz własnej pasieki to tylko niektóre z oczekujących atrakcji kulinarnych.
Domowe wypieki:
Nie lada atrakcją jest również to, że będą Państwo mogli rozpocząć dzień chrupiącym i ciepłym pieczywem z własnego wypieku. Tradycyjne razowce, oryginalne pieczywo i słodkie drożdżówki to tylko niektóre z oczekujących atrakcji kulinarnych.

KONTAKT
Barcice Dolne 8 /k. Starego Sącza
33-342 Barcice
woj. małopolskie
Tel. (018) 446 16 03
Kom. 505 320 379."

Ostatnio dodane w okolicy

Wilkówka oferuje wyżywienie w oparciu o własne produkty. Gospodyni poleca miód, soki owocowe, przetwory z grzybów, jagód leśnych, przetwory z warzyw z własnego gospodarstwa. W sadzie świeże owoce:... Czytaj dalej »
w odległości: 12.14 km
Pasieka z tradycjami, położona w unikalnym środowisku lasów szpilkowych, w górach. Więcej ze strony www: "Pasieka "BARĆ" w Kamiannej: - tradycją sięga do przepowiedni z przed wieków, która mówi... Czytaj dalej »
w odległości: 14.58 km

Komentarze