Eko-owoc - gospodarstwo ekologiczne

Dodane przez:

, 26/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 26/10/2011

Adres:
Krakowskie Przedmieście 68
Mogielnica, Mazowieckie 05-640
Polska
Telefon: 600 251 531
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
Javascript is required to view this map.

Opis

Owoce z sadu ekologicznego, więcej informacji ze strony www:

"Gospodarstwo ekologiczne Eko-owoc
Owoce w naszym ekologicznym sadzie o powierzchni 9 ha są produkowane zgodnie z zasadami rozporządzenia 834/2007 w sprawie produkcji ekologicznej i znakowania produktów ekologicznych.
W ochronie roślin oraz w kontroli chorób i szkodników używamy wyłącznie metod naturalnych i przyjaznych dla środowiska. Jesteśmy przekonani, że wzmacnianie roślin wzmacnia ich odporność na patogeny.
Ekologiczny sad stwarza doskonałe możliwości rozwoju naturalnych wrogów szkodników, co wspiera ochronę biologiczną. Mamy tu wiele pożytecznych owadów: biedronkowate, złotookkowate i skorki, używamy także gatunków pożytecznych jak roztocza drapieżne, a dużą pomocą służą nam ptaki. Naturalne obrzeża ekologicznego sadu z dziko rosnącymi roślinami wspierają równowagę ekosystemu.
Mamy przyjemność oferować Państwu: jabłka, gruszki, wiśnie, śliwki, brzoskwinie w szerokim asortymencie dobrze znanych i starych odmian.
Nasza szkółka drzewek oferuje wiele starych i nowych odmian do założenia nowego sadu.
Stare odmiany: Malinowa Oberlandzka, Landsberska, Spartan, Cortland i inne.
Nowe odmiany: Topaz, Rubinola, Goldstar.
Mamy także do dyspozycji chłodnię na 300 ton owoców i pakownię.
Oferujemy świeże jabłka i gruszki przez cały rok oraz owoce suszone typu: chipsy jabłkowe, wiśnia, śliwka, susz wigilijny."

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo ekologiczne z okolic Błędowa, na Mazowszu, oferuje do sprzedaży owoce Aronii, gruszek: konferencji i lukasówki oraz jabłek odmiany champion z certyfikatem ekologicznym. Czytaj dalej »
w odległości: 11.71 km
Jestem producentem jabłek spod Grójca. Posiadam w swojej ofercie smakowite i soczyste odmiany deserowe takie jak - piros, gala, ligol, cortland, celesta. Posiadam również odmiany "zimowe" jabłek m.in... Czytaj dalej »
w odległości: 23.47 km

Komentarze