Eko Smak - Sklep ze Zdrową Żywnością

Dodane przez:

, 29/11/2015

Ostatnia aktualizacja: 25/04/2016

Adres:
Mielęckiego 4
Katowice, Śląskie 40-013
Polska
Telefon: 506273219
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
Promień dostarczania: 
5
Javascript is required to view this map.

Opis

Eko Smak to sklep stacjonarny i internetowy oferujący żywność ekologiczną na terenie Katowic oraz całej Polski. Sklep stacjonarny jest współdzielony z Kartoflarnią, lokalem gastronomiczny serwującym szybkie danie jak placki i naleśniki z różnymi nadzieniami. Sklep internetowy mieści się pod adresem www.ekosmak.eu. Całość mieści się w Katowickim śródmieściu na ul. Mielęckiego 4. Oferta sklepu to różnego rodzaju zdrowa żywność, przy czym większość produktów jakie sprzedajemy pochodzą od polskich producentów żywność eko. Co nie oznacza że nie można u nas odnaleźć produktów rolnictwa ekologicznego z krajów zagranicznych. Na szczególną uwagę zasługują produkty włoskiego producenta Alce Nero, bardzo popularnego zarówno w Polsce jak i na całym świecie, oferującego różnego rodzaju przetwory pomidorowe, pasty oraz makarony. Ekologiczne zakupy nie muszą być drogie. W sklepie Eko Smak znaleźć można najlepsze produkty w bardzo korzystnych cenach. Zdrowa żywność oferowana jest pod postacią różnorodnych produktów – kasz, mąk, słodyczy, nabiału, gotowych produktów, bakalii, produktów śniadaniowych, zup i wielu innych. Wspaniale wyselekcjonowane produkty spożywcze doskonale nadają się do codziennego gotowania, przyrządzania nowych potraw, tworzenia smacznych deserów, a także przygotowywania zdrowych koktajlów, soków, przecierów. Oferowana żywność ekologiczna pochodzi od najlepszych dostawców, dzięki temu jakość produktów jest naprawdę wysoka. Sklep ze zdrową żywnością oferuje żywność dla wegetarian, osób będących na dietach każdego typu, żywność dla wegan i wielu innych ludzi, którz cenią sobie odpowiednio zbilansowaną oraz smaczną dietę. Ekologiczna żywność to produkty tradycyjne, jak również gotowe produkty, które nie zawierają jednak niezdrowych składników. Zapraszamy na eko zakupy w bardzo atrakcyjnej cenie.Zachęcamy również do sprawdzenia wielu innych naszych produktów, takich jak owoce morza, jadalne kasztany, aromatyczne kawy i herbaty z wielu zakątków świata, oleje i oliwy, których nie sposób dostać w innych sklepach. Duża część oferty to świeże produkty takie jak warzywa, owoce i nabiał, w tym produkty z mleka koziego, owczego i krowiego. W sklepie Eko Smak każdy Klient może wykonać zdrowe, szybkie i tanie zakupy ekologiczne. Na szczególną uwagę zasługują również produkty pochodzące od producentów, którzy działają według zasad sprawiedliwego handlu. Nowości, które pojawiają się w sklepie cyklicznie to z kolei produkty, którym warto poświęcić swoją uwagę, a najlepiej je po prostu kupić, by spróbować wyjątkowych i niepowtarzalnych smaków.

Ostatnio dodane w okolicy

Witam, oferujemy drób z własnego gospodarstwa hodowany na własnych paszach w naszej ofercie to * Kurczaki brojler *Kaczki Cena za 1 kg to 9 zł gotowego ubite kurczaka transport gratis przy... Czytaj dalej »
w odległości: 0.69 km
BioBazar to targ z certyfikowaną żywnością ekologiczną od rolników i producentów, najwyższej jakości z najczystszych regionów Polski. Pod jednym dachem są do dyspozycji świeże warzywa, owoce, sery,... Czytaj dalej »
w odległości: 2.65 km

Komentarze