eko Spiżarnia sklep ekologiczny

Dodane przez:

, 4/10/2013

Ostatnia aktualizacja: 4/10/2013

Adres:
Raciborska 11a
Gliwice, Śląskie 44-100
Polska
Telefon: 518596236, 513012858
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4 (3 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Ekologia dzisiaj to nie tylko aktualna moda. To przede wszystkim sposób myślenia, który w codziennych wyborach uwzględnia dobro przyrody i przyszłych pokoleń. Podejmowanie ekologicznych działań ma ułatwić Państwu nasz sklep eko Spiżarnia. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którym nie jest obojętne w jaki sposób się odżywiają. Do tych, który poszukują optymalnych dla siebie diet. Do wegan, wegetarian oraz do poszukujących smaków z dzieciństwa i ludzi zmuszonych zmiany codziennego menu z powodów zdrowotnych. Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów.
W ofercie eko Spiżarni znajdą Państwo produkty pochodzące z gospodarstw ekologicznych. Jest to żywność najwyższej jakości, bez konserwantów, wzmacniaczy smaku, polepszaczy. W ofercie sklepu wędliny tradycyjne, nabiał (m.in sery korycińskie i z Wiżajn - tradycyjne wyroby polski), kurczaki z chowu ekologicznego, chleb na naturalnym zakwasie wypiekane według tradycyjnych receptur, warzywa i owoce z upraw ekologicznych, szeroki wybór olei i oliw z pierwszego tłoczenia (w stałej sprzedaży olej lniany do diety dr Budwig), polskie eko miody, ziarna roślin strączkowych, mąki i makrony pełnoziarniste, produkty wegetariańskie, smakołyki i wiele wiele innych zdrowych produktów.

Zapraszamy na zakupy :)

Ostatnio dodane w okolicy

EKONATURA Naturalna przyjemność i zdrowie Sklep Ekonatura oferuje bardzo szeroki asortyment produktów naturalnych, bez środków konserwujących i innych „ulepszaczy” dodawanych do żywności... Czytaj dalej »
w odległości: 0.01 km
"Od Rolnika do Klienta bez pośrednika" EKOLOGICZNE GOSPODARSTWO ROLNE Rodzinne gospodarstwo ogrodnicze położone w miejscowości Sieroty gmina Wielowieś. Powiat Gliwice Pow. całkowita 2,4 ha Pow.... Czytaj dalej »
w odległości: 0.09 km

Komentarze