Eko-vita polski producent wyrobów garmażeryjnych

Dodane przez:

, 23/03/2017

Ostatnia aktualizacja: 23/03/2017

Adres:
Brwinów, Mazowieckie
Polska
Ocena: 
Brak głosów
Javascript is required to view this map.

Opis

Eko-vita to mała, rodzinna firma z 25-letnią tradycją zajmująca się produkcją dań gotowych, naleśników, krokietów i pierogów. Oferujemy szeroki asortyment produktów smakujących jak wyroby domowe, począwszy od pierogów w wersji na słodko (z owocami, z serem, z kaszą jaglaną) i wytrawnie (z mięsem, z dziczyzną, z kapustą) a skończywszy na ulubionych daniach kuchni polskiej (delikatne gołąbki ze słodkiej kapusty, sycąca fasolka po bretońsku czy pyszne buraczki zasmażane). Nasze produkty są w 100% naturalne, sporządzane według tradycyjnej, domowej receptury, bez dodatku "ulepszaczy" (konserwantów, spulchniaczy). Wiele z naszych produktów zostało docenionych przez lożę ekspercką w programie "Doceń Polskie" organizowanym przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zdobywając certyfikat Top Produkt. Zapewniamy najwyższą jakość i niepowtarzalny smak naszych wyrobów. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej producenta i zapoznania się z ofertą. Zapraszamy na: http://pierogi.com.pl/

Ostatnio dodane w okolicy

Wiedzeni chęcią podtrzymywania tradycji polskiej kuchni, rozpoczęliśmy podróż w przeszłość śladami smaków naszego dzieciństwa. Tak w 2012 roku powstała linia produktów „Smak Polskiej Tradycji”.... Czytaj dalej »
w odległości: 1.25 km
Firma produkuje syropy oraz przetwory owocowe według własnych sprawdzonych receptur. Są one wspaniałym dodatkiem do pieczonego mięsa, sałatek, wypieków jak i dekoracji deserów. Jest możliwość... Czytaj dalej »
w odległości: 3.81 km

Komentarze