EkoBazar Naturalnie!

Dodane przez:

, 27/03/2014

Ostatnia aktualizacja: 27/03/2014

Adres:
Piastowska 20
Kraków, Małopolskie 30-065
Polska
Telefon: +48 784 423 808
Ocena: 
Brak głosów
Javascript is required to view this map.

Opis

Kochani !

Bardzo serdecznie zapraszamy Wszystkich zakręconych na punkcie smacznego
i zdrowego jedzenia! Gwarantujemy moc wrażeń smakowych :)

EkoBazar Naturalnie! to plenerowa inicjatywa, poprzez którą pragniemy stworzyć nowe, ciekawe miejsce na mapie Krakowa, miejsce o charakterze plenerowego kiermaszu będącego sposobem na spędzenie wolnego czasu połączonego z możliwością zakupu w jednym miejscu zdrowej, regionalnej żywności prosto od producenta!

Będą więc świeże owoce i warzywa z ekologicznych gospodarstw, pyszne przetwory, nabiał: mleko, sery krowie, kozie i owcze, jogurty, śmietany, jajka od szczęśliwych kurek, soki tłoczone z pasją, złociste miody, tradycyjne wędliny, pachnące pieczywo i ciasta oraz inne pyszne produkty tradycyjne i regionalne kuchni polskiej.

Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym zasmakujecie J

EkoBazar Naturalnie! Skupiać się będzie na:

· tworzeniu miejsca spotkań mieszkańców, zakupów w nowej, ciekawej atmosferze,
· rozwoju relacji ludzkich,
· kreowaniu nowego sposobu na spędzanie wolnego czasu,
· organizowaniu zajęć edukacyjnych w formie warsztatów tematycznych dla dzieci i dorosłych, spotkań z członkami organizacji propagujących zdrowy tryb życia (warsztaty, pokazy, zajęcia dla dzieci)
· nawiązywaniu, odnawianiu i rozwoju relacji pomiędzy miastem a wsią, ukazując piękno tradycji.

Program atrakcji dodatkowych pojawiać się będzie w miarę rozwoju kolejnych edycji naszego EkoBazaru Naturalnie!

Pragniemy, aby inicjatywa nasza mogła zyskiwać na popularności przyciągając z każdą edycją coraz większą ilość wystawców, mieszkańców Krakowa i turystów.

Zapraszamy więc wszystkich – małych i dużych- zabierzcie ze sobą ekologiczną torbę na pyszne i zdrowe zakupy i zaglądnijcie do nas na:
EkoBazar Naturalnie! do Osady2000 przy ul. Piastowskiej 20 (Krakowskie Błonia).

Zapraszamy do współpracy!
Do udziału w projekcie zapraszamy szczególnie lokalnych producentów, rolników ekologicznych, artystów ludowych, rzemieślników, koła gospodyń wiejskich, gospodarstwa agroturystyczne oraz inne organizacje i stowarzyszenia, które działają na rzecz lokalnych społeczności i jego dziedzictwa kulturowego.
Osoba odpowiedzialna za projekt z ramienia organizatora:
Monika P. tel. +48 784 423 808
email: begreenkrakow@gmail.com

Ostatnio dodane w okolicy

Paczka Jakuba to kompozycja ekologicznych warzyw, owoców i pełnowartościowych produktów, które co tydzień starannie wybieramy i dostarczamy do Twojego domu. Wszystkie produkty, jakie znajdziesz w... Czytaj dalej »
w odległości: 1.71 km
Bar sałatkowy w centrum Starego Miasta w Krakowie, kultowe miejsce na krakowskiej mapie zdrowego jedzenia. Warzywa od lokalnego dostawcy! Oprócz baru sałatkowego, tuż obok jest również restauracja... Czytaj dalej »
w odległości: 2.36 km

Komentarze