ekobistro Papuamu

Dodane przez:

, 26/09/2011

Ostatnia aktualizacja: 18/11/2011

Adres:
Romanowicza 15
Kraków, Małopolskie 30-707
Polska
Telefon: 791 37 17 17
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (3 głosy)
Javascript is required to view this map.

Opis

co odróżnia naszą kuchnię od innych? nie tylko wyłącznie ekologiczne produkty, ale przede wszystkim prostota ich przyrządzania. priorytetem jest dla nas zdrowie, dlatego nic tutaj nie tonie w tłuszczu, zawiesistych sosach, ostrych przyprawach. potrawy zachowują swoje czyste smaki, lekko tylko podkreślone nierafinowaną solą oraz przyprawami, ułatwiającymi ich trawienie.

kto poświęca choć trochę czasu na uważne, świadome pożywianie się wie, że smak marchewki czy buraka potrafi być zaskakująco wyraźny i satysfakcjonujący – ważne, by pochodziły one z czystych, starych i niemodyfikowanych upraw.

pięć odmian pełnoziarnistego ryżu, serwowanych w papuamu, to nie to samo, co biały, oszlifowany i pozbawiony wartości ryż, doprawiony na pięć sposobów. fasolki i soczewice hodowane bez dodatków chemii i modyfikacji genetycznej, płukane, moczone przez noc i gotowane z dodatkiem odpowiednich przypraw, ułatwiających ich wchłanianie, są źródłem wysokiej jakości białka, znacznie zdrowszego niż tanie, bezwartościowe i zatrute, przemysłowe mięso...

OTWARTE codziennie od 11 do ok. 20

Ostatnio dodane w okolicy

Proponujemy produkty ekologiczne, certyfikowane: żywność pochodzącą z ekologicznych upraw, przetwory bez chemii, świeże warzywa i owoce od lokalnych rolników, jajka od kur z wolnego wybiegu.... Czytaj dalej »
w odległości: 0.48 km
Targ Pietruszkowy odbywa się co sobota na pl. Niepodległości w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Co tydzień do Krakowa przyjeżdża kilkudziesięciu ekologicznych i tradycyjnych rolników i drobnych... Czytaj dalej »
w odległości: 1.20 km

Komentarze