Ekofarm - gospodarstwo rolno-rybackie

Dodane przez:

, 26/07/2011

Ostatnia aktualizacja: 12/12/2013

Adres:
Grzegorzewice, Żabia Wola, Mazowieckie 96-321
Polska
Telefon: 468 579 803, 600 481 890
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 3.5 (6 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

I Wędkowanie Zapraszamy do odwiedzenia naszego gospodarstwa. Spacer pośród stawów, otoczonych lasami na pewno wiele satysfakcji. Udostępniamy część stawów do wędkowania. Zapraszamy również na grzyby... II Żywe Ryby Oferujemy Państwu zakup żywych ryb. Wszystkie ryby pochodzą z naszego gospodarstwa. Woda w naszych stawach posiada pierwszą klasę czystości. Hodowla jest w pełni ekologiczna, ryby karmione są naturalnym pokarmem i są okresowo badane... III Restauracja Dla naszych gości została otwarta restauracja, gdzie można zjeść smażoną rybę, a także inne dania kuchni polskiej. U nas nigdy nie zabraknie gorącego talerza naszej przepysznej zupy, sporządzanej według tajnej receptury szefa. Dla spragnionych oferujemy zimne piwo oraz zimne i gorące napoje bezalkoholowe... IV Stadnina Koni W odległości 300m od stawów znajduje się stadnina koni. Można tu pobierać lekcje nauki jazdy konnej pod okiem fachowców, a także umówić się na jazdę konną wśród okolicznych lasów i łąk... V Nocleg W ofercie Pałacu Adwokatury (100m od stawów) dostępne są również pokoje do wynajęcia. Sam Pałac położony jest pośród starych drzew, w niezwykle malowniczym parku... Według życzenia, na miejscu: patroszymy żywe ryby, filetujemy, smażymy, wędzimy (trwa to około 6 godzin dlatego prosimy wcześniej umówić się osobiście lub telefonicznie). Oferujemy także możliwość transportu żywych ryb - specjalnie przystosowanym do tego celu samochodem, ze zbiornikami z tlenem. Hodowla ryb słodkowodnych w naszym gospodarstwie jest ekologiczna. Opiera się na połączeniu tradycyjnych zasada sprzed wielu lat, wraz z wykorzystaniem niektórych środków postępu technicznego. Nasze ryby żyją w najczystszej wodzie (pierwsza klasa czystości), pochodzącej ze źródeł rzeki Pisi i Gągoliny, dlatego odznaczają się wyjątkowo dobrym smakiem. Przed sprzedażą ryby są wpuszczane do specjalnej odłówki, w której prezebywają nie krócej niż trzy dni. Dzięki odpowiednim zabiegom, dobremu stanowi technicznemu naszych stawów i składu mineralnego podłoża ryby nie czuć specyficznym zapachem i smakiem mułu. Specjalizujemy się w hodowli karpia. Ryby te sprzedajemy obecnie w wadze od 1 kg do 2,5 kg. Zamówić można także większe okazy, nawet powyżej 5kg. Są one wyśmienite do wędzenia, a także do sporządzenia filetów.
 

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo posiada bardzo bogatą ofertę warzyw i ziół. Więcej ze strony www gospodarstwa: "GOSPODARSTWO EKOLOGICZNE ELŻBIETA I MACIEJ JABŁOŃSCY Jesteśmy ogrodnikami od 30 lat, z tym, ze... Czytaj dalej »
w odległości: 12.05 km
Sklep z z produktami kuchni tradycyjnej, przygotowanymi "bez konserwantów i przemysłowych dodatków, według tradycyjnych polskich receptur". Więcej ze strony www: "Wszystkie produkty sprzedawane w... Czytaj dalej »
w odległości: 14.78 km

Komentarze