EkoMiodek

Dodane przez:

, 20/01/2012

Ostatnia aktualizacja: 20/01/2012

Adres:
Chyrzyna 34
Krasiczyn , Podkarpackie 37-741
Polska
Telefon: 604449694
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 3.2 (6 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
Javascript is required to view this map.

Opis

EkoMiodek to firma, którą prowadzę wraz z moimi rodzicami Teresą i Stanisławem Gierula.

Nasze gospodarstwo liczące obecnie 200-stu pniową pasiekę, położone jest w malowniczej miejscowości Chyrzyna, znajdującej się w odległości 25 km od Przemyśla.

Początki pszczelarstwa w Naszej rodzinie sięgają końca IXX w. Ta ponad 100 letnia tradycja zaprocentowała wyrobem doskonałej jakości produktów pszczelarskich.

W naszej ofercie znajdziesz takie miody jak : miód spadziowy iglasty jodłowy, miód wielokwiatowy, wrzosowy, nawłociowy, rzepakowy, lipowy, akacjowy, malinowy, gryczany, pyłek, propolis i inne produkty pszczele.

Zarówno Ja jak i mój Tata Stanisław jesteśmy absolwentami elitarnego technikum pszczelarskiego w Pszczelej Woli (jest to jedyne w Polsce i prawdopodobnie w Europie technikum pszczelarskie). Prestiż i doświadczenie jakie zdobyliśmy w branży pszczelarskiej daje Ci możliwość korzystania z prawdopodobnie z najlepszej oferty miodów i produktów pszczelarskich dostępnych w sprzedaży internetowej.

Do każdego klienta bez względu, czy jest to wielka hurtownia, czy osoba zamawiająca jeden słoik miodu, podchodzimy indywidualnie. Każdemu też chcemy przekazać cząstkę pasji, płynącą prosto z naszego gospodarstwa.

Czy "tylko to" wyróżnia nas na tle innych pszczelarzy, którzy też sprzedają miód ?

Zaangażowanie, doświadczenie, odpowiedzialność, oraz sprzedaż internetowa i szybkie dostarczanie naszych miodów bezpośrednio do Twojego domu, to tylko jedne z wielu cech, które moglibyśmy wymieniać bez końca !

PRODUKTY PSZCZELE
Miód pszczeli:
-Miody spadziowe:
--Miód spadziowy iglasty
-Miody nektarowe:
--Miód wielokwiatowy
--Miód rzepakowy
--Miód nawłociowy
--Miód akacjowy
--Miód lipowy
--Miód gryczany
--Miód wrzosowy
--Miód koniczynowy
Miód pitny
Pyłek pszczeli
Propolis
Mleczko pszczele
Wosk pszczeli

KONTAKT
EkoMiodek T & S Gierula
Chyrzyna 34
Krasiczyn
Podkarpackie
37-741
tel.: 604449694

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO
http://www.sklep.ekomiodek.pl

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo Pasieczne Królewskie Miody oferuje naturalne miody i produkty pszczele z własnej pasieki. Polecamy również w celach degustacyjnych produkowany na własne potrzeby miód pitny, nalewki i... Czytaj dalej »
w odległości: 12.70 km
Jesteśmy parą (z małym pomocnikiem) uciekinierów z miasta, rozczarowani dostępnością do prawdziwej - zdrowej i żywej żywności w mieście, przenieśliśmy się na wieś, by samemu ją uprawiać. Nie mając... Czytaj dalej »
w odległości: 22.05 km

Komentarze